GRY
 
 

Królik Bugs, Scooby-Doo w Biedronce

Scooby-Doo, Królik Bugs oraz Kaczor Daffy są głównymi bohaterami akcji promocyjnej „Baw się razem z nami” w sieci Biedronka. Dzięki specjalnej aplikacji Zappar każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z bohaterem ulubionej bajki.

Biedronka i warner bros
fot. Materiały prasowe Biedronka
Już 17 listopada, na dwa tygodnie, do wszystkich sklepów sieci Biedronka wprowadzone zostaną nowe opakowania z postaciami z kreskówek wytwórni Warner Bros. W promocyjnych opakowaniach znajdzie się kilkadziesiąt produktów spożywczych, m.in. soki owocowe, jogurty i serki , płatki do mleka. Na kolorowych pudełkach, woreczkach i butelkach klienci znajdą obrazki przedstawiające swoje ulubione kreskówki, a na materiałach marketingowych na sklepie m.in. etykietach z cenami i ulotkach specjalne kody, które po ściągnięciu aplikacji Zappar (do ściągnięcia za darmo z AppStore i GooglePlay) i zeskanowaniu ich telefonem umożliwią korzystanie z ciekawych gier.

Zobacz też: Gry online dla przedszkolaka

Aplikacja Zappar umożliwia dostęp do rzeczywistości rozszerzonej czyli połączenia świata rzeczywistego z generowanym komputerowo. Dzięki wykorzystaniu tej techniki klienci sieci Biedronka, którzy zeskanują znajdujące się w różnych częściach sklepu kody, będą mogli grać, czy zrobić sobie zdjęcie z wybraną postacią z kreskówki Warner Bros.
Z aplikacji klienci będą mogli skorzystać od 17 do 30 listopada br.
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (3 oceny)

5.7
Doładuj
Przeładuj