GRY
 
 

Propozycje na udaną majówkę

Nie wiesz co zrobić w majowy długi weekend? Możliwości jest wiele, wystarczy odrobina fantazji i chęci na przeżycie fantastycznej przygody.

majówka, wyjazdy z dzieckiem, dziecko w aucie
fot. Fotolia
Rogów ( między Gnieznem a Bydgoszczą)
Zaurolandia - największy taki park w Polsce. Dzieci mogą podziwiać dinozaury tworzone przez najlepszych rzeźbiarzy w Polsce. Można wyruszyć w 2km podróż wśród scenek z życia dinozaurów. Jest tu też park linowy dla dzieci, można przejechać się quadem.

Solec Kujawski
Jurapark - tu przeżyjecie jurajską przygodę. Czeka was spacer między dinozaurami. Misją parku jest nauka przez zabawę.

Biskupin
Najbardziej znany rezerwat archeologiczny w Europie. Znakiem rozpoznawczym Biskupina jest osada ze znaną wszystkim bramą które to obiekty można zwiedzać na półwyspie nad jeziorem Biskupińskim.

Toruń
Planetarium - magiczne miejsce, gdzie wrażenia przebywania wśród gwiazd i planet oraz wspólnej podróży do najdalszych galaktyk na długo pozostają w pamięci.

okolice Grudziądza
Miasteczko Westernowe Kansas City. tu poczujesz klimat Ameryki z końca XIX wieku. Super atrakcja dla chłopców. Spotkacie tam kowbojów, szeryfów, bryczki, konie.

Nieszawa
Prom po Wiśle. Fantastyczna przygoda dla małych odkrywców.

Wenecja
Muzeum kolei wąskotorowej największy w Europie skansen kolei wąskotorowej

Wymysłów ( Bory Tucholskie)
Muzeum Indian Ameryki Północnej, spora liczba eksponatów przybliżających życie codzienne, duchowe oraz sztukę pierwotnych Amerykanów.
Redakcja poleca: Jedziesz z dzieckiem? Te zasady są dla ciebie święte! [WIDEO]
Gdzie jest najbezpieczniejsze miejsce dla dziecka w samochodzie? O czym warto pamiętać, a czego nie powinno się robić podczas podróży z dzieckiem? – radzi ekspert Filip Raszewski, trener doskonalenia techniki jazdy w ŠKODA Auto Szkoła.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj