GRY
 
 

PROSTO W SERCE

Miłość i zabawa w rytmie muzyki z lat 80-tych!Mnóstwo śmiesznych dialogów!


12prosto167.jpg Miłość i zabawa w rytmie muzyki z lat 80-tych!Mnóstwo śmiesznych dialogów!

Galapagos i Warner Bros. prezentują wydanie DVD przebojowej komedii „PROSTO W SERCE”, w reżyserii Marca Lawrence’a twórcy filmu „Dwa tygodnie na miłość”, scenarzysty takich hitów, jak „Miss Agent”, „Miss Agent 2 : Uzbrojona i urocza” czy „Podróż przedślubna” .

W filmie występują ulubieńcy kinowej publiczności – uroczy, przystojny i śpiewający (!) Hugh Grant (Złoty Glob® za rolę w filmie „Cztery wesela i pogrzeb”, niezapomniane kreacje w „Notting Hill”, „Dwa tygodnie na miłość”) oraz przezabawna i słodka Drew Barrymore („Aniołki Charliego”, „50 pierwszych randek”, „Od wesela do wesela”), laureatka nagrody MTV Award w kategorii „najlepszy pocałunek na ekranie”.

„Prosto w serce” to pierwszy film kinowy z udziałem Hugh Granta od 2004 roku („Bridget Jones : W pogoni za rozumem”).

Na płycie oprócz filmu znajdą się również dodatki specjalne m.in. teledysk „PoP! Goes my Heart”, gagi z planu, dokument „Nuta za nutą – na planie filmu” i inne.

O filmie
Najpierw był idolem sceny muzycznej lat 80-tych, potem stał się zwykłym Alexem Fletcherem (Hugh Grant), który zarabia na życie wykonywaniem znanych przebojów na lokalnych festynach i w parkach rozrywki. Gdy nastoletnia gwiazda list przebojów, Cora Corman (talent na miarę Britney Spears i Christiny Aguilery, w tej roli Haley Bennett) prosi, by napisał dla niej hit, Alex dostrzega swoją wielką szansę na powrót do świata showbiznesu. Jest tylko jeden problem : potrafi komponować genialną muzykę, ale nie jest w stanie napisać do niej odpowiednich słów. I wtedy niespodziewanie pojawia się Sophie Fisher (Drew Barrymore) – zakręcona, wygadana i ekscentryczna dziewczyna zajmująca się podlewaniem domowych roślin – która odkrywa swój niezwykły talent do układania tekstów piosenek. Razem mogą stworzyć wielki przebój… I odkryć, że jeśli chce się napisać doskonały utwór o miłości, najlepiej jest się zakochać!


Wyniki konkursu dla rodziców!!!
Oto laureaci konkursu "film":
1. Małgorzata Z.
2. Barbara D. (Kraków)
3. Justyna P. (Pabianice)
4. Krzysztof K. (Skrzeszew)
5. Ania P.
6. Martra K.
7. Agnieszka M. (Nowy Sącz)
8. Bartek G.
9. Grażyna Cz. (Chorzów)
10. Agnieszka D. (Częstochowa)

Wszystkim laureatom gratulujemy wygranej!

Regulamin konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na portalu babyonline.pl w dniach 19-28 października 2007 r.
2. Wygra co 3. poprawna odpowiedź.
3. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową. Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie portalu babyonline.pl 29 października 2007r.
4. Informacje o wynikach wyślemy do osób nagrodzonych z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj