GRY
 
 

Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia zapraszają

Jak zachęcić dziecko do pójścia do przedszkola? Jak przygotować przyszłego przedszkolaka do wejścia w nowe środowisko? Co zrobić, żeby dziecko polubiło nowe miejsce?

logo
fot. pomaranczowa-ciuchcia.pl
Wszystkie Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia (na Bemowie, Ursynowie, Wilanowie, we Włochach oraz w Jabłonnie) w każdą sobotę w godzinach 10:00-12:00 organizują dla rodziców i dzieci od 1 roku do 3 lat życia bezpłatne zajęcia adaptacyjne, prowadzone przez kadrę wykwalifikowanych nauczycieli i profesjonalnych instruktorów zajęć dodatkowych, pracujących na co dzień w Przedszkolach Pomarańczowa Ciuchcia. W obecności rodziców dziecko poznaje przedszkole, zdobywa pierwsze doświadczenia społeczne, oswaja się z nowym miejscem i zwyczajami. Jest zachęcane do wspólnych zabaw z rówieśnikami, uczy się nowych piosenek i wierszyków, bierze udział w zajęciach plastycznych, koncertach, teatrzykach, poznaje nowe gry i zabawy. Dzięki miłej atmosferze i zabawie łatwiej rozstaje się z mamą i tatą, poznaje nowych przyjaciół, lubi przedszkole i chętnie do niego przychodzi.

więcej»
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (22 ocen)

5.1
Doładuj
Przeładuj