okładka, Przedszkolak 2/14
fot. promocja

Przedszkolak 2/14

W najnowszym numerze „Przedszkolaka” znajdziecie jak zwykle praktyczne porady, jak dobrze wychowywać, karmić – słowem zdrowo rozwijać kilkulatka. Tematem numeru są ukochane przez dzieci prezenty: sprawdźcie, jak – np. z okazji Dnia Dziecka – kupować podarunki, które dziecko zachwycą, a rodzica nie zrujnują...
Katarzyna Imiołek
okładka, Przedszkolak 2/14
fot. promocja
Polecamy wam szczególnie wakacyjny tekst o tym, jak zapewnić maluchowi bezpieczeństwo nad morzem, jeziorem czy na basenie. Doświadczony ratownik pomoże wam dobrze przygotować się do opieki nad energicznym dzieckiem nad wodą. Poza tym, zdradzimy wam tajniki dziecięcych rysunków – zdziwicie się, ile można wyczytać nawet z niezdarnych, choć niewątpliwie uroczych głowonogów!
Nie zapomnijcie przeczytać też kolejny tekst z naszego cyklu Cenne wartości. Tym razem psycholog Edyta Żółtowska-Górska pisze, jak skutecznie uczyć dziecko prawdomówności.
W numerze również jak zwykle dużo porad, nowinek i ciekawostek dotyczących dzieci w wieku przedszkolnym.

Zapraszamy do świata „Przedszkolaka”!
Redakcja poleca: Ile kalorii jeść w ciąży? [WIDEO]
Ile kalorii jeść w ciąży, by pokryć zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze mamy i dziecka? Średnio to więcej o 200-300 kcal dziennie przez całą ciążę, jednak zapotrzebowanie to różni się w zależności od trymestru ciąży. Szacuje się, że cała ciąża wymaga przyjęcia ok. 75-80 tysięcy kcal więcej.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy