Gotujesz wspólnie z dzieckiem, a maluch wprost uwielbia pomagać ci w kuchni? Może w przyszłości zostanie sławnym szefem kuchni? Zanim to się stanie, możesz wspólnie z maluchem poćwiczyć kulinarny kunszt przy nowej książce „Mali szefowie kuchni”.

Reklama

Gotowanie dla małych i dużych

Mali szefowie kuchni” to książka zawierająca ponad 50 przepisów specjalnie przygotowanych i skierowanych do młodych ludzi, którzy odkryli w sobie chęć do gotowania i poznawania trudnej sztuki kulinarnej. Wybrane przepisy mają inspirować, budzić zainteresowanie adeptów sztuki kulinarnej do poszukiwania nowych smaków i tworzenia autorskich przepisów. Wyjątkową częścią książki jest reportaż z wyjazdu do Londynu, gdzie początkujący kucharze wraz z szefem Josephem poznali kilka najważniejszych miejsc na gastronomicznej mapie Londynu. Swoją książką Joseph Seeletso zachęca do eksperymentowania w kuchni i gotowania w gronie rodzinnym.

Książka została wzbogacona o innowacyjne rozwiązanie na rynku wydawniczym - aplikację TAP2C. Dzięki niej możesz skorzystać z dodatkowych treści multimedialnych.
A tutaj próbka tego, co znajdzieciesz w książce "Mali szefowie kuchni":

"Mali szefowie kuchni" to idealny prezent pod choinkę dla małych i dużych smakoszy.

Reklama

Książkę możesz kupić na HitSalonik.pl

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama