Farmerama

Walentynki ze Świnkamorkiem w Farmeramie to wspaniale spędzony czas. Przede wszystkim dlatego, że Świnkamorek ma sporo pracy! Odbywa się tyle randek, że aż ciężko za nimi wszystkimi nadążyć. Pomóż posłańcowi miłości dopasować pary w nowej mini-grze i wygraj cudowne nagrody! Zasadź tyle naparstnic, ile zdołasz, i zbierz mnóstwo rękawic bez palców podczas akcji walentynkowej w FARMERAMIE – od 14 do 21 lutego.

Reklama
gry.mamotoja.pl

Wiejskie Życie

Zbliża się najbardziej romantyczny dzień roku! Świętujmy go razem z PREMIĄ WALENTYNKOWĄ na wszystkie pakiety w Wiejskim Życiu! Szczęśliwego święta zakochanych! Czy dzisiejszego wieczoru poczujesz miłość?

gry.mamotoja.pl

Na Ryby

Wędkarscy pasjonaci nie potrzebują dodatkowej motywacji, aby kultywować swoje hobby. Specjalne wydarzenie Z Miłości Do Łowienia już trwa w grze Na Ryby. Weź udział w zabawie i wymieniaj walentynkowe przedmioty na konkursowe punkty! Wysyłaj i odbieraj prezenty, aby nikt nie poczuł się samotny w tym szczególnym czasie!

gry.mamotoja.pl

Darmowy Salon Gier

Walentynkowe szaleństwo trwa w najlepsze. To właśnie z okazji święta zakochanych Darmowy Salon Gier ma dla Was kolejną promocję - specjalny bonus dla nowych graczy w postaci 500 tys. żetonów! Kto wie, być może okaże się, że macie szczęście zarówno w grze, jak i w miłości? Od 12-18 lutego mamy tu większy niż zazwyczaj bonus dla nowych graczy, także gra ma znacznie większy potencjał monetyzacyjny.

gry.mamotoja.pl
Reklama

Zajrzyj na: gry.mamotoja.pl

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama