Dla każdego rodzica najcenniejsze na świecie jest jego dziecko, które codziennie z radością poznaje świat. Biega, zwiedza i niejednokrotnie znika z pola widzenia rodziców. Dezorientacja i przerażenie to uczucia jakie dopadają małego odkrywcę, który orientuje się, że oddalił się od rodziców. Z myślą o bezpieczeństwie ciekawych świata maluchów stworzono nowy rodzaj ochrony. Usługa mySafety Smyk to poczucie bezpieczeństwa i gwarancja pomocy w poszukiwaniu zagubionego brzdąca. Specjalna bransoletka z zawieszką tzw. BEZPIECZNIK- ułatwi każdej napotkanej przez dziecko osobie szybki kontakt z całodobowym Centrum Alarmowym mySafety Smyk. Dzięki mySafety Smyk maluch ma szansę na szybki i bezpieczny powrót do rodziców.

Reklama

Dzieci - nasz największy skarb

Od dnia narodzin wywracają życie do góry nogami i od nowa definiują porządek świata. Rodzice
z rozczuleniem obserwują jak z każdym dniem ich maluch coraz odważniej wychodzi w świat i poznaje nowe rzeczy. Kilkuletnie dziecko to prawdziwy wulkan energii nad którym niejednokrotnie ciężko zapanować. Każdy z rodziców przeżył pewnie sytuację, kiedy w jednej chwili stracił malca z oczu. Na zakupach w centrum handlowym, na spacerze w parku, podczas figlowania na placu zabaw. Należy pamiętać, że wszędzie tam gdzie jest dużo ludzi dziecko może łatwo się zgubić. Przestraszony i zestresowany brakiem rodzica smyk często nie pamięta swojego nazwiska, a co dopiero numeru telefonu do rodziców czy adresu zamieszkania.

mySafety Smyk – prywatna ochrona maluszka

mySafety Smyk to nowy wymiar ochrony, który każdy rodzic może sprawić swojemu dziecku. Dla rodziców to gwarancja pomocy w odnalezieniu zagubionego dziecka. Dla brzdąca najprostszy sposób poinformowania przypadkowych osób o tym w jaki sposób mogą pomóc wrócić mu do rodziców.

mySafety Smyk – jak to dziala?

Maluszek otrzymuje specjalną bransoletkę, tzw. BEZPIECZNIK. Na złotej lub srebrnej zawieszce jest indywidualny numer identyfikacyjny, instrukcja dla osoby, która znajdzie dziecko oraz bezpłatny numer całodobowego centrum alarmowego mySafety Smyk. Każdy kto znajdzie malca, kontaktuje się z mySafety, dzięki numerowi podanemu na BEZPIECZNIKU. Do każdego pakietu mySafety Smyk rejestrowanych jest aż osiem numerów kontaktowych, co daje gwarancję błyskawicznego powiadomienia najbliższych. Dodatkową zaletą Bezpiecznika jest brak danych osobowych dziecka takich jak imię i nazwisko, adres zamieszkania czy numery telefonów rodziców, dzięki czemu chroniona jest tożsamość wszystkich członków rodziny.
Kolorowe Bezpieczniki to designerska ozdoba chętnie noszona przez najmłodszych. Hypoalergiczna bransoletka jest bezpieczna dla delikatnej skóry malucha, a ponadto łatwa w utrzymaniu. Natomiast wykonany na zawieszce grawer gwarantuje trwałość zapisanych na niej danych.

materiały prasowe

Z usługą ochrony dziecka mySafety zyskujesz:

  • Całodobowe wsparcie w stresującej sytuacji - Centrum Alarmowe czynne 7 dni w tygodniu pod bezpłatnym numerem 800 800 110
  • Gwarancję pomocy w poszukiwaniu dziecka – natychmiastowe zgłoszenie zaginięcia na policję
  • Brak dodatkowych kosztów – mySafety przekaże nagrodę osobie, która pomoże dziecku bezpiecznie wrócić do rodziców. Nagrodą jest Pakiet mySafety Premium o wartości 250 zł.

Cena pakietu mySafety Smyk: 49 zł (12 miesięcy)!

Zobacz także

mySafety to szwedzka firma działająca w Polsce od 2004 r. Jest światowym liderem usług personal assistance. Chroni i zabezpiecza rzeczy osobiste i wartościowe klientów takie jak: klucze, portfele, karty płatnicze, dokumenty, telefony komórkowe, laptopy, sprzęt sportowy. Troszczy się również o bezpieczeństwo dzieci oraz naszych czworonożnych przyjaciół. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w odzyskiwaniu, ubezpieczaniu i ochronie rzeczy osobistych, dzieci i zwierząt domowych oferuje wysokie standardy usług oparte na wiarygodności, uczciwości i zaufaniu. Specjaliści mySafety są do dyspozycji przez całą dobę, czekając na zgłoszenie i czuwając nad bezpieczeństwem Twojego dziecka, pupila a także rzeczy osobistych..
W ofercie produktów mySafety znajdują się między innymi:

  • mySafety Bezpieczne Karty
  • mySafety Bezpieczne Dokumenty
  • mySafety Bezpieczne Klucze
  • mySafety Laptop/Tablet
  • mySafety Mobile
  • mySafety Pupil
Reklama

Więcej informacji na: www.mysafety.pl

Reklama
Reklama
Reklama