


Jesienno - zimowe obuwie dla dzieci
Najnowsza jesienno-zimowa kolekcja New Balance dla dzieci to nie tylko mnogość kolorów i fasonów, ale również solidne wykonanie, które jest gwarancją właściwej ochrony stóp dziecka. Ciekawy design oraz stylistyka zadowoli nawet bardzo wymagające dzieci.
W ofercie znajdują się buty klasyczne, do chodzenia, treningowe oraz trekkingowe zimowe. Wśród nich są zarówno te wiązane na sznurowadła, jak i zapinane na rzep. Właściwie zapięte idealnie utrzymuje oraz stabilizuje stopę podczas ruchu.
Co charakteryzuje buty dla dzieci New Balance?
Obuwie dla dzieci New Balance wykonano z połączenia najwyższej jakości skóry oraz materiałów syntetycznych. Dzięki zastosowanym materiałom stopa dziecka nie poci się. Obuwie charakteryzuje niewielka waga, grube, dobrze zamortyzowane podeszwy, co jeszcze bardziej zwiększa komfort noszenia.
Zimowe modele butów zawierają wewnętrzną warstwę ocieplenia, która zapewnia ciepło nawet podczas bardzo niskich temperatur.
Numeracja dziecięca rozpoczyna się od rozmiaru 28.

Buty dla dzieci New Balance KL5741PP
Cena: 199,99zł

Klasyczne buty dla dzieci New Balance KL501W5Y
Cena: 199,99zł

Buty dla dzieci New Balance KL5742MG
Cena: 229,99zł

Klasyczne buty dla dzieci New Balance KL501W1Y
Cena: 199,99zł

Buty dla dzieci New Balance KE420LOY
Cena: 199,99zł

Buty dla dzieci New Balance K1300BLY
Cena: 219zł

Buty dla dzieci New Balance K410DPY
Cena: 179zł

Buty dla dzieci New Balance K5742PG
Cena: 219zł

Buty dla dzieci zimowe New Balance KV754BLY
Cena: 269,99zł

Buty dla dzieci zimowe New Balance KV754BRY
Cena 269,99zł


1. Obejrzyj zapiętek butów Musi być usztywniony i nie za niski (ale wcale nie musi sięgać za kostkę!), bo tylko wtedy będzie spełniał swoją funkcję, czyli zapobiegał przekrzywianiu się pięty na boki podczas chodzenia. Po wewnętrznej stronie musi być gładki (nie możesz wyczuwać nierówności, zszyć, sklejeń) – inaczej dziecko będzie chodziło z obtartymi piętami. 2. Sprawdź noski butów Muszą być nie tylko odpowiednio szerokie, ale także wysokie, by nie ugniatały palców (dziecko powinno w butach swobodnie poruszać palcami). 3. Wygnij podeszwę buta W dobrych butach podeszwa powinna się uginać, co nie znaczy, że buta możesz zwinąć w rulon. Elastyczność podeszwy ułatwia smykowi chodzenie czy bieganie, nie obciąża dodatkowo nóżek, a więc sprawia, że buty są wygodne. Pamiętaj też, że dobra podeszwa nie może się ślizgać. Sprawdź też, czy buty nie mają zbyt wysokich obcasów – nie powinny one przekraczać jednego centymetra. 4. Zajrzyj do środka buta Po to, by sprawdzić, jak podeszwa buta została wyprofilowana w środku. Powinna być w środkowej części lekko podwyższona – taka budowa gwarantuje komfort stopie dziecka. Musi być wyłożona delikatnym materiałem – najlepiej w tej roli sprawdza się miękka skórka. Koniecznie też sprawdź, czy nie ma w niej nierówności pozostałych po złym zszyciu czy sklejeniu (bo dziecku w bucikach nie będzie wygodnie). 5. Przymierz buty na dziecięce stópki Kiedy dziecko założy buty, sprawdź, czy dobrze leżą i czy obuwie ma dobry rozmiar . Powinny być większe od stopy maksymalnie o centymetr, w innym wypadku będą źle trzymały nóżkę – a to w konsekwencji może doprowadzić do różnych wad stóp ! Dziecku czasem trudno stwierdzić, czy buciki rzeczywiście idealnie pasują. Dlatego poproś je, by dosunęło stopę do samego przodu, a ty pomiędzy jego piętę a zapiętek...

W co się bawić zimą na spacerze? Maluchowi w ciepłych butach i puchowej kurtce trudno się poruszać, jednak nawet w takim zimowym opakowaniu on po prostu kipi energią. Zobacz, co mu się spodoba. Gra w kolory Na dworze szaroburo (a w najlepszym przypadku biało), dlatego ty nie zapominaj o dostarczeniu dziecku barwnych wrażeń . Zabierz na spacer pęk czerwonych i żółtych wstążeczek (np. wyciętych z bibułki). Ich taniec na wietrze na pewno przyciągnie uwagę dziecka. Korzyści z zabawy: Maluchy uwielbiają kontrastowe barwy. I bardzo dobrze – bo żywe kolory rozwijają wzrok . Osypywanie gałązek Kiedy spadnie świeży śnieg, poproś maluszka, aby stanął pod drzewem i lekko potrząśnij gałązką nad wami. Drobny puszek delikatnie osadzi się na waszych twarzach. Przyjemnie, prawda? Korzyści z zabawy: Przedszkolak poznaje przyrodę i doświadcza niecodziennych wrażeń dotykowych . Rzucanie do celu Przygotujcie kilkanaście śnieżek, obierzcie niezbyt odległy punkt (np. drzewo albo ścianę) i postarajcie się w niego trafić. Komu się uda, ten jest mistrzem! Korzyści z zabawy: Maluch podczas takiej zabawy ćwiczy koordynację oko-ręka (przyda mu się ona np. podczas nauki pisania ). Do tego rzucanie śniegowymi kulkami świetnie rozgrzewa małego zmarzlucha! Badanie śnieżynek Zabierzcie na spacer lupę i oglądajcie przez nią płatki śniegu. Zwróć malcowi uwagę, że każdy jest inny. Korzyści z zabawy: Takie odkrywanie magii w świecie rozwija twórcze myślenie kilkulatka. W co się bawić zimą na spacerze? Na dworze zrobiło się wietrznie i za zimno? Nie pozwól, aby dopadła was nuda. Kiedy już wszystkie puzzle ułożą się w obrazki, nadejdzie czas na coś nowego. Zimowy witrażyk Zaproponuj malcowi wykonanie śnieżynki z papieru. Złóż kartkę na kilka części i wytnij rogi. Witrażyk przyklej na okno. Korzyści z zabawy:...