GRY
 
 

Przedszkolaki w MDK nr 3 w Poznaniu

W drugą sobotę każdego miesiąca spotykamy się z dziećmi w wieku 3-4 lat i ich rodzicami na cyklicznych imprezach pod wspólnym tytułem Familijne.

logo Młodzieżowy Dom Kultury Pozań
Spotkania przedszkolaków adresowane są one do wszystkich maluszków, choć szczególnie do mających problemy w kontaktach z rówieśnikami i dorosłymi. Zajęcia przygotowują do dłuższego pobytu w przedszkolu, uczą kreatywnej zabawy, pomagają rozwiązać wiele problemów wychowawczych. Poprzez wspólne działania i obserwację dają rodzicom możliwość wzbogacenia wiedzy o własnym dziecku.

Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Poznaniu

ul. Jarochowskiego 1, 60-235 Poznań, e-mail: mdk3@tmpsc.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel./fax 61 866 57 47
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! Czy wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj