Pilne: wycofane leki
fot. Adobe Stock

Przemysław Czarnek ma koronawirusa. Teka Ministra Edukacji musi poczekać!

U Przemysława Czarnka potwierdzono dziś COVID-19. „Udałem się rano na badania w związku z bólem głowy, nie chcąc narażać Prezydenta RP, Rady Ministrów i innych uczestników dzisiejszych wydarzeń" - polityk napisał na Twitterze.
Karolina Stępniewska
Pilne: wycofane leki
fot. Adobe Stock
Dzisiaj Przemysław Czarnek miał zostać zaprzysiężony na stanowisko ministra połączonych resortów edukacji narodowej oraz nauki i szkolnictwa wyższego. Jednak, jak poinformował na Twitterze, wcześniej udał się na badania z powodu bólu głowy. Potwierdzono u niego zakażenie koronawirusem. „Czuję się dobrze. Nie lekceważcie objawów" — napisał na Twitterze.
  Rzecznik prasowy rządu Piotr Müller poinformował, że w związku z potwierdzonym zakażeniem COVID-19, wszystkie osoby, które miały kontakt z Czarnkiem zostaną objęte postępowaniem epidemiologicznym. Premier Mateusz Morawiecki zwrócił się do prezydenta z prośbą o zmianę terminu zaprzysiężenia.
 

COVID-19 w polityce

Wśród polityków coraz więcej zakażonych. Dzisiaj o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa poinformował także wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski z PSL. Chory był również były minister zdrowia Łukasz Szumowski. Najgłośniejszy przypadek zarażenia COVID-19 to oczywiście ten zza oceanu: prezydent USA Donald Trump przebywa w szpitalu i informuje swoich rodaków: „Wiele nauczyłem się o Covid-19; to prawdziwa szkoła".

Zobacz także:
Redakcja poleca: Domowe sposoby na komary: co robić, żeby komary nie gryzły?
Domowe sposoby na komary są prawie tak samo skuteczne, jak te chemiczne, za to o wiele zdrowsze dla nas i środowiska! Warto wypróbować naturalne środki na komary, takie jak: lawenda, wanilia, olejek cytrynowy i inne (równie skuteczne w walce z komarami) preparaty. Dzięki nim nie tylko odstraszysz insekty, lecz także wprowadzisz do domu piękne, aromatyczne zapachy! Sprawdź, czym odstraszyć komary.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy