straszne klauny czyhają na dzieci
fot. Fotolia

To niestety nie jest żart! Straszne klauny czyhają na dzieci

Nie uwierzysz, ale to dzieje się naprawdę! Dziecięcy koszmar stał się rzeczywistością: przerażające klauny czają się w mroku, strasząc dzieci i przypadkowych ludzi. Nawet ciężarne nie są bezpieczne.
Karolina Stępniewska
straszne klauny czyhają na dzieci
fot. Fotolia
Najpierw pojawiły się w Stanach Zjednoczonych: absolutnie przerażające klauny, wyłaniające się z mroku i straszące przypadkowych ludzi. Od sierpnia w samych Stanach Zjednoczonych zgłoszono już ponad 60 przypadków. Teraz mrożące krew w żyłach postaci rodem z horrorów widywane są też w Wielkiej Brytanii i Australii. O co tu chodzi? O perfidną zabawę, która wykorzystuje powszechny lęk przed klaunami, karmiony przez horrory i straszne opowieści. 

Policja we wspomnianych krajach przestrzega przed przerażającymi klaunami, które pojawiają się na ulicach, w ciemnych zakątkach, na leśnych drogach. Żartownisie przebrani w kostiumy makabrycznych klaunów-zabójców straszą przechodniów i kierowców. Pierwsze zgłoszenia pojawiły się w Południowej Karolinie (USA), gdzie przestraszeni ludzie informowali, że straszne klauny stały bez słowa na poboczu, usiłując zwabić dzieci do lasu. Budzący grozę przebierańcy wabili dzieci laserami i torbami wypchanymi pieniędzmi.

Zobaczcie kilka zdjęć przerażających klaunów, zrobionych w Stanach Zjednoczonych:Te opętańcze przebieranki to żart. Trudno uwierzyć, że ktoś może uznać to za zabawne! Spotkanie z takim klaunem może mieć poważne konsekwencje, o czym przekonała się mieszkanka Anglii – ciężarna kobieta była tak przerażona, kiedy zobaczyła upiorną postać klauna, że zaczęła przedwcześnie rodzić! Urodziła dziecko na miesiąc przed terminem, na szczęście ona i noworodek mają się dobrze. W Wielkiej Brytanii policja odebrała też zgłoszenie o odstręczającym klaunie, który z nożem w ręku śledził grupę 11-letnich chłopców. Angielska policja otrzymuje po kilkanaście tego typu zgłoszeń na dobę. Pierwsze przypadki spotkań z makabrycznymi klaunami zgłoszono też już w Australii. 

Zbliża się Halloween, czy myślicie, że ktoś pomyśli o takim odrażającym "żarcie" również w Polsce? Mamy nadzieję, że nie! Te zdjęcia mrożą krew w żyłach.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Zrób z nami słodkie kosteczki na Halloween
Zobacz, jak w kilka minut zrobić z dziećmi pyszne i efektowne słodkości na Halloween.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy