GRY
 
 

Przerażony 2-latek uwięziony w aucie!

Niestety czasem się zdarza, że chwila nieuwagi może spowodować masę problemów. Zwłaszcza, gdy zatrzaśniemy w aucie kluczyki do samochodu, a wewnątrz będzie... zapłakane dziecko!

fot. Fotolia
Na pewno niejednej z nas zdarzyło się zatrzasnąć kluczyki w samochodzie. Wystarczy wtedy albo zapasowy komplet kluczy, albo telefon do specjalistów od otwierania drzwi. Gdy w grę wchodzi jednak czas, bo w aucie zostało przerażone i zapłakane dziecko, wtedy warto zadzwonić na komisariat policji.

Halo, policja? Dziecko uwięzione w aucie

Gdy policjanci w Górowie Iławieckim otrzymali zgłoszenie, natychmiast wsiedli do radiowozu spieszyć z pomocą zdesperowanej kobiecie. Okazało się, że matka z 2-letnim dzieckiem przyjechała do Kościoła. Gdy kobieta zaparkowała, zamknęła drzwi od strony kierowcy i chciała otworzyć tylne drzwi, gdzie dziecko siedziało w foteliku. Ku jej przerażeniu okazało się, że zamek zadziałał jak automat i drzwi zostały zamknięte, a kluczyki... zostały w stacyjce. Dziecko widząc niecodzienną sytuację i nie rozumiejąc dlaczego mama "nie chce" go wypuścić z samochodu, zaczęło przeraźliwie płakać. Spanikowana mama wpadła jednak szybko na najlepsze rozwiązanie. Zadzwoniła na komisariat, prosząc policjantów o pomoc w dotarciu do dziecka.
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Nauczka na całe życie

Na szczęście policjanci z Górowa Iławieckiego, wykazali się spokojem i w 2 minuty otworzyli samochód. Dziecko uspokoiło się, kiedy tylko mama wzięła je na rączki. Policjanci nie chcą zdradzić, jak udało im się tak szybko i sprawnie dostać do  wnętrza auta, tłumacząc, że mogłoby to być wykorzystywane w niekoniecznie dobrych celach.

Ta mama otrzymała nauczkę na całe życie. Aż strach pomyśleć, co przeżyła patrząc na twarz przerażonego malca, wiedząc, że nie może mu w żaden sposób pomóc. Brawa dla niej za szybką i słuszną decyzję, oraz podziękowania policjantom za świetnie wykonaną pracę!

A Tobie zdarzyła się podobna historia?

Przeczytaj koniecznie: Brawa dla tych policjantów! Uratowali 18-miesięczną dziewczynkę.

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj