GRY
 
 

Przesłanie mamy: "Szybko przypominam sobie niesamowite rzeczy, których dokonało moje ciało"

"Idę zjeść hamburgera, bo zasłużyłam" – napisała Olivia, mama dwóch dziewczynek. Do tego opublikowała zdjęcie, które powinna zobaczyć każda mama!

Olivia White inspiruje kobiety swoim zdjęciem
fot. Olivia White/houseofwhite.com.au
Olivia White jest blogerką i mamą dwóch uroczych córeczek, Annabelle i Teddy. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z poruszającym podpisem, który powinna przeczytać każda mama!
 


"Napuchnięta twarz, wypełnione mlekiem, opadające piersi, szersze biodra i brzuch pełen rozstępów! Tak wygląda moja pociążowa rzeczywistość, żadnych powrotów do przeszłości! Wiecie co? Mam to gdzieś. Skoro nie jestem tą samą osobą, którą byłam zanim urodziłam dzieci, dlaczego miałabym mieć ciało osoby, którą już nie jestem? Te opadające cycki karmiły moje dzieci, to dzięki nim maluchy wyrosły duże i silne. Te biodra i pomarszczony brzuch były domem dla moich pociech przez 9 miesięcy. To może i nie jest transformacja, jakiej niektórzy oczekują i do jakiej dążą. Jasne, są dni, kiedy chciałabym, żeby moje ciało mniej się trzęsło i było nieco jędrniejsze, ale szybko przypominam sobie niesamowite rzeczy, których dokonało. Wrzucam na luz i idę zjeść hamburgera, bo zasłużyłam" – napisała pod zdjęciem Olivia.

Post został opublikowany na profilu Love What Matters, gdzie został udostępniony już ponad 25 tysięcy razy! Nic dziwnego – to przesłanie, które powinno zainspirować młode mamy i pokazać im, jak fantastycznych rzeczy dokonały. 

To, do czego zdolne są kobiece ciała, jest niesamowite. Żadna mama nie powinna wstydzić się rozstępów czy opadających piersi! Zgadzacie się z przesłaniem Olivii? My tak!

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jesteś w ciąży? Zobacz, ile godzin możesz pracować przy monitorze? - zmiana przepisów 2017 - [WIDEO]
1 maja 2017 r. wchodzą w życie nowe przepisy z zakresu prawa pracy kobiet w ciąży. Duże zmiany dotyczą tego, ile ciężarna może spędzać czasu przy monitorze. Już nie 4 godziny. Zobacz jak to się zmieni,
Doładuj
Przeładuj