Rodzice testują butelka Nanobebe
fot. Marko

Rewolucja w karmieniu niemowląt! Przetestuj 1 z 30 butelek Nanobébé

Zastanawiasz się, jaka butelka do karmienia będzie najlepsza dla Twojego dziecka? Przetestuj 1 z 30 butelek Nanobébé i odkryj rewolucyjny sposób karmienia swojego maluszka!
Rodzice testują butelka Nanobebe
fot. Marko
Jako mama, doskonale wiesz, że najlepszą rzeczą, jaką możesz dać swemu dziecku, aby prawidłowo się rozwijało, jest Twój naturalny pokarm. To właśnie w nim znajdują się najważniejsze składniki odżywcze. Zdarzają się jednak sytuacje, w których nie masz możliwości, aby podać maluszkowi mleko bezpośrednio z piersi. Na przykład wtedy, gdy musisz wrócić do pracy, masz nawał mleczny lub problem z laktacją. Wówczas optymalną opcją jest odciąganie pokarmu. Jednak ciągłe chłodzenie, zamrażanie i podgrzewanie mleka może prowadzić do utraty jego właściwości odżywczych. Dlatego, w trosce o jakość mleka mamy,  zaprojektowano rewolucyjną butelkę do karmienia Nanobébé. Na czym polega jej wyjątkowość?

Co wyróżnia butelkę Nanobébé?

Dzięki unikalnej geometrii mleko równomiernie wypełnia wnętrze butelki, co pozwala na 2 razy szybsze ogrzanie oraz schłodzenie pokarmu. Skrócenie tych procesów redukuje namnażanie bakterii oraz pozwala na zachowanie wartości odżywczych zawartych w mleku.  Równocześnie zapobiega powstawaniu tzw. gorących punktów, które mogłyby zaszkodzić dziecku. W zestawie zawarty jest adapter, dzięki któremu możesz pompować mleko bezpośrednio do butelki, a następnie przechowywać ją w zamrażarce lub lodówce.


Konstrukcja butelek Nanobébé pozwala na łatwe układanie ich jedna na drugiej - w stos, co pomaga zaoszczędzić miejsce w lodówce lub zamrażarce oraz śledzić kolejność naprzemiennego odciągania mleka. Dodatkowo nowatorski design produktu przypominający kształt piersi, pozwala dziecku utrzymać butelkę oraz samodzielnie spożywać pokarm o wiele szybciej niż w przypadku tradycyjnych butelek. Tym samym mama, jeśli tego potrzebuje, nie będzie mieć już trudności związanych z wyjściem z domu i pozostawieniem maluszka pod opieką innej osoby.

Cechy butelki Nanobébé

 • Zaprojektowana, aby zachować jak najwięcej składników odżywczych mleka matki.
 • Dziecko o wiele łatwiej przechodzi zmianę w sposobie karmienia z piersi na butelkę.
 • Dzięki równomiernemu podgrzewaniu mleka nie będą powstawały tzw. gorące punkty, które mogłyby prowadzić do oparzenia dziecka.
 • Mleko ogrzewa się 2 razy szybciej niż w standardowych butelkach, dzięki temu możesz szybko podać maluchowi pokarm.
 • Butelki łatwo układają się w stos, aby zaoszczędzić miejsce oraz ułatwić śledzenie kolejności oddawanego pokarmu.
 • Antypoślizgowa, silikonowa obwódka w podstawie butelki zapobiega przewracaniu – dzięki temu możesz w jednej ręce trzymać dziecko, a drugą ręką odkręcać/zakręcać butelkę.
 • Łatwe do wyczyszczenia – można myć w zmywarce.
 • Zaawansowany, potrójny system odpowietrzania zaprojektowany w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia kolki u niemowląt.
 • Unikalny kształt butelki pozwala dzieciom na wcześniejsze samodzielne picie mleka.
 • Trzy bardzo miękkie, silikonowe smoczki w zestawie.
 • W zestawie adapter do laktatora.
 • Wolny od BPA i ftalanów.

Warto również dodać, że smoczki do butelek Nanobébé są wyposażone w zaawansowany system wentylacji 360°, który pomaga zmniejszyć kolkę, redukując ciśnienie wewnątrz butelki podczas karmienia. Te silikonowe antyalergiczne specjalnie zaprojektowane smoczki są miękkie jak aksamit, mają kształt piersi i łatwo je włożyć na butelkę. Ułatwiają przejście między karmieniem piersią a butelką.

Możesz ją przetestować!

Nanobébé to pierwsza butelka do karmienia niemowląt zaprojektowana specjalnie, aby zachować jak najwięcej ważnych składników odżywczych oraz wartości immunologicznych zawartych w mleku mamy. Już wiesz na czym polega jej wyjątkowość, ale żeby przekonać się o tym w praktyce, weź udział w naszym testowaniu. Wystarczy, że odpowiesz na pytania z ankiety oraz napiszesz, dlaczego chciałabyś wypróbować butelkę Nanobébé.


Więcej: Marko

Zobacz także

Popularne tematy