Pampers Pants - testowanie
fot. materiały prasowe

Kłopoty z przewijaniem? Przetestuj Pampers Pants!

Podczas przewijania Twoje dziecko wierci się i kręci? Jest na to sposób! Bądź jedną ze 100 mam które będą miały możliwość przetestowania pieluchomajteczek Pampers Pants.
Pampers Pants - testowanie
fot. materiały prasowe

Poznaj i przetestuj Pampers Pants!

Przewijanie to nie lada sztuka, a zmiana pieluszki u nieco starszego brzdąca, który jest ciekawy świata i ani myśli leżeć spokojnie i czekać aż zapniesz rzepy, to prawdziwe wyzwanie. Podejmij je razem z Pampers Pants, dzięki którym przewijanie malucha będzie proste jak nigdy dotąd! W ubiegłym roku mamy z babyonline.pl miały możliwość przetestowania pieluszek Pampers Active-Baby-Dry z 3 chłonnymi kanalikami, które zostały przez nie bardzo wysoko ocenione. Teraz dajemy Wam możliwość poznania pieluchomajteczek z tym innowacyjnym wkładem chłonnym Pampers Pants. Wystarczy, że wypełnisz ankietę i zgłosisz się do testowania!

Wypełnij ankietę i zgłoś się do testowania Pampers Pants

Pampers Pants dla aktywnych maluchów

Gdy dziecko rośnie, zaczyna być coraz bardziej aktywne i ciekawe świata – wszędzie go pełno i trudno mu usiedzieć dłużej w jednym miejscu. Pampers Pants to idealny wybór właśnie dla maluchów, które zaczynają intensywnie się poruszać, stawiać pierwsze kroki, co często utrudnia zmianę tradycyjnej, zapinanej na rzepy pieluszki. Miękkość  i dopasowywanie się do kształtów aktywnego maluszka ułatwiają zakładanie pieluchomajteczek. Dzięki elastycznym taśmom wokół pasa zakładanie Pampers  Pants ruchliwemu maluchowi jest niezwykle łatwe – po prostu należy je wciągnąć jak majteczki. Miękkie falbanki wokół nóżek zapewniają maluchowi komfort i chronią przed przeciekaniem. Po zużyciu, boczki można łatwo rozerwać i zdjąć pieluchomajteczki bez potrzeby zsuwania ich w dół. A chłonność? O to też nie musisz się martwić, bo teraz Pampers Pants mają innowacyjny wkład chłonny z 3 chłonnymi kanalikami, które pomagają rozprowadzić wilgoć równomiernie i wchłaniają ją bardziej skutecznie  (w porównaniu z poprzednią wersją), co zmniejsza efekt pełnej, ciężkiej pieluszki. Pampers Pants zachowują elastyczność i strukturę nawet po napełnieniu, co ogranicza ich objętość i zwiększa wygodę dziecka. Pieluchomajteczki, podobnie jak cała linia pieluszek Pampers, zapewniają suchość pod pieluszką nawet do 12 godzin.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 20 głosy

Zobacz także

Popularne tematy