GRY

Zgłoś się i przetestuj butelkę Avent Natural!

Rozwiąż proste zadanie konkursowe i przetestuj szklaną butelkę Philips Avent.

Oto laureaci:

 1. Marta A., Leśno
 2. Małgorzata B., Tomaszów Mazowiecki
 3. Dorota B., Jastrzębie Zdrój
 4. Katarzyna B., Kolbuszowa
 5. Paulina B., Czarne
 6. Malwina Ch., Gorzów
 7. Katarzyna G., Gdańsk
 8. Magdalena F., Dąbrowa Górnicza
 9. Katarzyna J., Terespol
 10. Monika J., Słupsk
 11. Marika K., Pleszew
 12. Katarzyna K., Bydgoszcz
 13. Paulina K., Drawsko Pomorskie
 14. Sara K., Kraków
 15. Martyna M., Przemyśl
 16. Izabela M., Gorczyn
 17. Krystyna M., Gniezno
 18. Katarzyna O., Sobocisko
 19. Piotr P., Gliwice
 20. Katarzyna P., Nowy Sącz
 21. Marta P., Szczecin
 22. Anna P., Gołdap
 23. Dana R., Miastko
 24. Katarzyna S., Strzelce Opolskie
 25. Jan S., Ulhówek
 26. Elżbieta S., Białystok
 27. Sylwia U., Myszków
 28. Anna W., Chęciny
 29. Natalia W., Sandomierz
 30. Agata Z., Nowogrodziec 

***

Uwaga! Mamy do przetestowania 30 szklanych butelek Philips Avent Natural model SCF671/17!
Redakcja poleca: Jak wybrać butelkę do karmienia niemowlaka - film
Zobacz, jak powinna wyglądać butelka dostosowana do potrzeb małego dziecka. Ekspert podpowiada, jak utrzymać butelkę w czystości.

Nagrody:

Autorzy 30 najciekawszych wypowiedzi będą mieli okazję przetestować szklaną butelkę Philips Avent z serii Natural model SCF671/17 o pojemności 120 ml. 
 

 

Co trzeba zrobić?

Dokończ zdanie: "Karmienie butelką to dla mnie..."

Wypełnij formularz i... czekaj na wyniki!

Karmienie butelką

Butelka Natural jest naszą najbardziej innowacyjną i technologicznie zaawansowaną butelką, dzięki której karmienie jest bardziej naturalne, zarówno dla Ciebie, jak i dla dziecka. Jest to butelka idealna dla mam chcących kontynuować naturalne karmienie, ponieważ smoczek wzorowany na kobiecej piersi ułatwia dziecku zaakceptowanie naprzemiennego karmienia butelką i piersią. Twoje dziecko może korzystać z dobrodziejstw matczynego pokarmu, nawet jeśli nie ma Cię w pobliżu.
 
Nie ma nic lepszego od karmienia piersią. Jeśli jednak zdecydujesz się karmić butelką, to Philips Avent, na podstawie swojego 30-letniego doświadczenia klinicznego w dziedzinie żywienia niemowląt, zaoferuje Ci rozwiązania najlepiej przystosowane do Twoich potrzeb.

Naturalny sposób karmienia butelką

Nasza nowa butelka Natural łączy karmienie butelką i piersią. Smoczek przypominający kształtem pierś ułatwia naturalny chwyt, a wyjątkowe i wygodne płatki zapewniają miękkość i elastyczność. Innowacyjny system antykolkowy sprawia, iż jest to nasza najbardziej naturalna butelka.

Karmienie nową szklaną butelką Philips Avent z serii Natural przypomina naturalne podawanie pokarmu oraz pomaga łączyć karmienia piersią i butelką.
 
Marka Philips Avent, która pierwszą butelką wprowadziła w 1984 roku, nawiązuje do swojej długoletniej tradycji i teraz prezentuje nową szklaną butelkę do karmienia z serii Natural. Butelki Natural dzięki szerokiemu smoczkowi kształtem przypominającemu kobiecą pierś, a także wygodnym płatkom sprawiają, że dziecko ssie w niemal identyczny sposób jak z piersi. Naturalny kształt butelki ułatwia dziecku chwycenie smoczka oraz pomaga połączyć karmienie butelką i piersią, dzięki czemu mamy mogą dłużej karmić naturalnie, zapewniając dzieciom cenny pokarm.
 
Nowa butelka jest wykonana z materiału najwyższej jakości – szkła borokrzemowego, z którego produkuje się naczynia laboratoryjne. Szkło borokrzemowe jest materiałem niewykorzystywanym nigdy wcześniej, natomiast w pełni nadaje się do recyclingu. Dzięki wysokiej jakości materałowi szklana butelka jest odporna na wysokie temperatury oraz szok termiczny. Dzięki temu może być przechowywana w lodówce, a nastepnie podgrzewana i jest także odpowiednia do sterylizacji. Ponadto butelka jest odporna na uderzenia i upadek.

Szklana butelka z serii Natural wyposażona jest w ulepszony system antykolkowy. Podwójny zaworek umieszczony w butelce Philips Avent z serii Natural redukuje dyskomfort podczas karmienia, ponieważ odprowadza powietrze do butelki, a nie do brzuszka dziecka. Zapobiega również przeciekaniu, zapewniając udane, niczym niezakłócone karmienie.
 
Unikalny, ergonomiczny kształt butelki sprawia, że nawet dziecięce rączki mogą ją łatwo chwycić i trzymać z dowolnej strony, a butelka dopasowuje się do rosnących potrzeb dziecka. Szklana butelka dostępna jest w dwóch rozmiarach 240 ml (dla niemowląt powyżej pierwszego miesiąca) oraz 120 ml (przeznaczona już dla noworodków). Dodatkowo szklana butelka z serii Natural jest kompatybilna z gamą produktów Natural.
 
Nowa butelka z serii Natural jest łatwa w napełnianiu i myciu dzięki szerokiej szyjce. Można ją także bezpiecznie myć w zmywarce.

Dowiedz się więcej na Philips Avent

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

Narzędzia dla mam

Więcej

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Zimowy wypoczynek