mleko Humana
fot. mleko Humana

Wielki test MyHumana Pack! Wypróbuj mleko Humana 2 w nowym opakowaniu

Każda mama pragnie higieny, bezpieczeństwa i wygody podczas przygotowywania posiłku dla dziecka. Weź udział w testowaniu mleka następnego Humana 2 w zupełnie nowym opakowaniu.
mleko Humana
fot. mleko Humana
Jako mama każdego dnia chcesz mieć pewność, że Twoje maleństwo dostaje wszystko to, co jest dla niego najlepsze i niezbędne do prawidłowego rozwoju. Jednym z elementów jest prawidłowe żywienie, które dostarczy Twojemu maleństwu zbilansowanych składników odżywczych. 

Karmienie piersią jest bez wątpienia najlepszym sposobem żywienia niemowląt, jednak kiedy zachodzi potrzeba przejścia na mleko następne szukasz produktu, który będzie idealny dla Twojego dziecka. 

Wypróbuj Humana 2 mleko następne

Jeżeli twój maluszek skończył 6. miesięcy, możesz zacząć podawać mu mleko następne Humana 2. Stanowi ono  kontynuację żywienia dziecka mlekiem Humana 1 lub innym mlekiem początkowym, w sytuacji gdy z uzasadnionych przyczyn nie karmisz lub nie kontynuujesz karmienia piersią. Skład mleka został przygotowany przez ekspertów tak, aby wspomóc naturalny rozwój dziecka. Mleko Humana 2 posiada zbilansowany skład, który zapewnia wszystkie niezbędne składniki odżywcze i witaminy w ilościach dostosowanych do wieku. Jest bogate między innymi w witaminy A i C, które wspierają układ odpornościowy u dzieci. Zawiera odpowiednią ilość i jakość białka oraz tłuszcze, w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe LCP, które wspierają rozwój mózgu i komórek nerwowych. Mleko zostało również wzbogacone w kwas ALA (kwas tłuszczowy omega-3), który wspiera rozwój funkcji poznawczych dziecka. Dodane galaktooligosacharydy GOS – błonnik prebiotyczny wpływa dobroczynnie na florę bakteryjną przewodu pokarmowego. W składzie węglowodanów laktoza oraz maltodekstryny zaspokajają potrzeby szybko rozwijającego się dziecka.

Przetestuj MyHumana Pack 2

Marzysz o tym, aby przygotowywanie mleka następnego dla dziecka było proste, bezpieczne i przede wszystkim higieniczne? Eksperci Humana zapytali mamy z całego świata, jak mogą ułatwić im życie i na podstawie ich opinii stworzyli nowe, innowacyjne opakowanie myHumana Pack.
 

Posiada ono szczelne zamknięcie, które zabezpiecza zawartość przed wilgocią i tlenem. Dzięki temu nie dochodzi do rozwoju bakterii, a ty masz pewność, że przyrządzając dziecku posiłek zachowujesz higienę i bezpieczeństwo.

Plomba na wieczku, jest gwarancją, że opakowanie nie było wcześniej otwierane. Membrana ochronna zapewnia bezpieczeństwo i świeżość produktu. Dodatkowo nowe opakowanie, umożliwia łatwe otwieranie i bezpieczne ponowne zamknięcie, a wzmocnione podłoże gwarantuje maksymalną szczelność i wysoką stabilność. 

Półka na łyżeczkę zapewnia optymalną wygodę i zmniejsza ryzyko kontaktu z brudem, bakteriami i wilgocią. Opakowanie jest wolne od BPA, olejów mineralnych i chloru, co więcej jest w 100% wolne od materiałów pochodzenia zwierzęcego.

Pieczęć ProBALANCE jest obietnicą, że mleko Humana zawiera składniki niezbędne do naturalnego wzrostu i rozwoju Twojego dziecka, w dopasowanych do wieku ilościach. 

MyHumana Pack to więcej bezpieczeństwa i higieny dla maluszka, ale też więcej wygody dla Mamy. Nowe opakowanie umożliwia przygotowanie posiłku dla Twojego maluszka jedną ręką.

myHumana Pack to więcej bezpieczeństwa, higieny i wygody!

Innowacyjne opakowanie myHumana Pack daje ci pewność, że mleko dla Twojego słoneczka jest odpowiednio zabezpieczone, a kombinacja najwyższej jakości składników zapewni mu zdrowy rozwój. Gdy twoje dziecko skończy 12. miesięcy, będziesz mogła sięgnąć po kolejną propozycję, jaką jest Humana 3 Mali Odkrywcy. Po ukończeniu przez Twojego maluszka 2 lat przyjdzie czas na Humana 4.
 
          
Zarówno Humana 3 jak i Humana 4 pokrywają zwiększające się zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze w kolejnych latach życia dziecka. Zanim jednak odkryjesz ich cenne właściwości, wypróbuj mleko następne Humana 2 w zupełnie nowym opakowaniu. Chciałabyś je przetestować? Wystarczy, że odpowiesz na pytania:

Więcej: Humana
Doładuj
Przeładuj