BeSafe izi go modular

Wypełnij ankietę i przetestuj zestaw fotelików samochodowych

Bezpieczeństwo w podróży to sprawa pierwszorzędna. W parze z nim jednak powinien iść komfort i swoboda. Podróżując z dziećmi, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na ich warunki jazdy. Dlatego tak ważne jest dobranie odpowiednich fotelików dla każdego z podróżujących maluchów. Weź udział w akcji "Rodzina w komplecie" i przetestuj aż trzy foteliki BeSafe!
BeSafe izi go modular

Jeżeli jesteś mamą trójki dzieci i podróżowanie własnym samochodem nie jest wam obce, rozwiąż ankietę i zostań testerką jednego z trzech zestawów fotelików samochodowych.

Przetestuj trzy foteliki

Do oddania w ręce mam i dzieci mamy trzy zestawy fotelików samochodowych. W każdym zestawie jest fotelik dla maluszka do pierwszego roku życia, fotelik dla „średniaka” od 6. miesięcy do 4. roku życia oraz trzeci – fotelik dla dziecka od 4. do 12. roku życia. Zestaw uzupełnia niezwykle intuicyjna i inteligenta baza, która informuje rodzica kolorem i sygnałem dźwiękowym o poprawnym montażu.

Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: jak naturalnie przyspieszyć poród?
Żeby naturalnie przyspieszyć poród, należy zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla ciężarnej, jak i dziecka. Wśród sprawdzonych metod na przyspieszenie porodu po terminie są m.in. spacer, masaż brodawek i piersi czy stosunek seksualny.

iZi Go Modular X1 i-Size przeznaczony dla dziecka do 1. roku życia

Przeznaczony dla noworodków i niemowląt do 75 cm wzrostu dziecka, do około 1. roku życia. Fotelik może być zamontowany na bazie, jak i z łatwością także za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Fotelik dla najmłodszych montowany jest tyłem do kierunku jazdy.
iZi Go Modular X1 i-Size dla jeszcze większego bezpieczeństwa został udoskonalony o pochłaniacz energii Dynamic Force Absorber. To rozwiązanie umieszczone w bocznych częściach obudowy fotelika, zapewnia optymalną ochronę dla najbardziej wrażliwych części ciała dziecka. Dynamic Force Absorber pochłania siły podczas zderzenia bocznego poprzez zginanie się po wewnętrznej stronie i pozostawanie bardziej sztywnym po zewnętrznej stronie.

Fotelik zapewnia maluchowi komfortową jazdę dzięki unikalnej piance EPS w skorupie fotelika. Poza tym posiada bardzo dużą osłonę przeciwsłoneczną, wyposażoną w wentylację oraz ochronę przed promieniami UV (UPF 50+).
Niezwykłym rozwiązaniem jest wkładka dla dziecka Newborn Hugger™, która oferuje dodatkowe 10° odchylenia i zapewnia dodatkową stabilizację boczną. Dzięki temu noworodki mają bardziej płaską pozycję i zmniejsza się ryzyko opadania główki. Ponadto, miękkie, ale jednocześnie wspierające materiały po bokach pomagają ustabilizować pozycję dziecka i zapewniają mu odpowiednie otulenie i wygodę.

iZi Modular i-Size dla dzieci od 6. miesiąca do 4.roku życia

Gdy nasze dziecko wyrośnie z fotelika dla niemowlaka, kolejny fotelik dla „średniaka” iZi Modular i-Size używa tej samej bazy ISOfix. Rama antyrotacyjna bazy może być odsunięta, dzięki czemu dziecko ma więcej miejsca na nogi, co oznacza, że dzieci do ok. 4 roku życia (105 cm) mogą podróżować tyłem. Jest to jeden z pierwszych fotelików dla dzieci, przy tworzeniu którego użyto technologii i rozwiązań z produkcji samochodów, tak aby stworzyć najbezpieczniejszy fotelik, jak to możliwe.

iZi Modular i-Size rośnie razem z dzieckiem , dzięki regulowanemu zagłówkowi i uprzęży. Magnesy przytrzymują szelki z dala od dziecka, gdy je wkładamy do fotelika, a znakomita pozycja do leżenia sprawia, że dziecko będzie wygodnie podróżowało. Fotelik może być montowany zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Przy montażu tyłem, dziecko ma więcej miejsca na nogi dzięki unikalnemu mechanizmowi bazy i-Size.

Ewolucja modularna! Fotelik iZi Go Modular X1 i-Size oraz iZi Modular i-Size stanowią system iZi Modular. To innowacyjne rozwiązanie od BeSafe, zapewniające maluchowi przede wszystkim bezpieczeństwo w podróży. System ten oferuje 2 foteliki w jednym: dla niemowlaka oraz dla malucha do 4 roku życia ustawiany tyłem lub przodem na tej samej bazie ISOfix. System iZi modular to 2 foteliki montowane na tej samej bazie.

iZi Flex Fix i-Szie dla dzieci od 4. do 12. roku życia

Dla starszaka przygotowaliśmy fotelik iZi Flex Fix i-Size. To fotelik samochodowy z wysokim oparciem dla dzieci o wzroście od 100 do 150 cm, który łączy w sobie doskonałe funkcje bezpieczeństwa, wysokie standardy komfortu oraz elastyczne rozwiązania umożliwiające łatwe dopasowanie, instalację i miejsce dla maksymalnie trzech osób w rzędzie. Fotelik został wyposażony również w możliwość odchylenia oparcia - niezwykle przydatna funkcja podczas długich podróży. Fotelik montowany jest przodem do kierunku jazdy przy pomocy złączy ISOfix lub za pomocą 3-punktowego pasu samochodowego.
Fotelik pasuje do 99% modeli samochodów, dzięki unikalnemu rozwiązaniu prowadnicy pasa ramiennego. Udoskonalona prowadnica pozwala na precyzyjne dopasowanie pasów bezpieczeństwa do wzrostu dziecka, zapobiegając tzw. nurkowaniu w razie kolizji. Fotelik iZi Flex Fix i-Size jest jedynym fotelikiem w grupie 2/3 (dla starszaków) posiadający homologację i-Size!


Wypełnij ankietę i przetestuj jeden z trzech zestawów fotelików.

Artykuł powstał z udziałem Marko

Zobacz także

Popularne tematy