GRY
 
 

Przygód kilka Wróbla Ćwirka - Baranki Dzieciom

21.10.2012r., godz.11.00 Kino Pod Baranami pięciokrotnie zostało uhonorowane tytułem Miejsca Przyjaznego Maluchom! Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie.

Kino Pod Baranami
PRZYGÓD KILKA WRÓBLA ĆWIRKA – zestaw bajek, 40’ oraz UCIECHY SPOD STRZECHY zabawy domowe organizowane przez FAMIGĘ

WŁASNE GNIAZDKO
reż. Ireneusz Czesny, Polska 1983

SIANOKOSY
reż. Krystyna Kulczycka, Polska 1983

PIÓRKO Z OGONA
reż. Andrzej Piliczewski, Polska 1983

ODLUDEK
reż. Jerzy Stępień, Polska 1984

Sympatyczny wróbelek Ćwirek poznaje nowe ptaki i inne zwierzęta, raz nawet leci do miasta. Mieszkanie wynajmuje w gnieździe bocianim. Bohaterem każdego odcinka jest inny gatunek ptaka. Głosu wszystkim postaciom użyczył Jan Kobuszewski.

Po projekcji odbędą się UCIECHY SPOD STRZECHY zabawy domowe organizowane przez FAMIGĘ: na zajęciach dzieci wraz z rodzicem będą się bawić ogólnodostępnymi w domu przedmiotami: miskami, puszkami, garnkami, prześcieradłami, kocykami, makaronem, mąką, gazetami. Dzięki temu wszystkie zabawy będzie można powtórzyć w domu. Dodatkową atrakcją będą specjalistyczne rekwizyty i pomoce dydaktyczne, które sprawiają, że zajęcia są wyjątkowe.

BILETY: 10 zł

KINO POD BARANAMI – MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27, Kraków
(12) 423 07 68
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj