Genialne dziecko
fot. Fb ВЕСТИ.ru

Przygotuj się nas szok! To, co potrafi ta dziewczynka, zadziwia wszystkich!

Umiejętności, które dotychczas uważaliśmy za ponadprzeciętne, przy tym dziecku bledną.
Marta Kabulska

Mówi się, że dzieci dwujęzyczne są bardzo zdolne, trzyjęzyczne to już geniusze. Co byś powiedziała, gdybyś zobaczyła małą dziewczynkę, która biegle włada kilkoma językami? Nie są to dwa, trzy, a nawet cztery języki. Ta mała bohaterka płynnie przechodzi z rozmowy jednym języku na kolejny, kolejny i następny. W sumie na filmie możemy zobaczyć małą Rosjankę mówiącą biegle w sześciu językach!

Przedstawiciele sześciu krajów rozmawiają z dziewczynką w swoich rodzimych językach, dając dziecku zadania, by sprawdzić biegłość, z jaką posługuje się danym językiem. Mała poliglotka bez najmniejszego problemu i z wielką radością wypełnia kolejne polecenia. Zdolności tego dziecka występującego w talent show zachwyciły jurorów, widownię, a teraz podbijają serca internautów. Jesteśmy pełni podziwu dla talentu tego dziecka! Brawa dla małej i jej rodziców!

Zobacz też: 2 rzeczy, dzięki którym twoje dziecko osiągnie sukces
Redakcja poleca: Wartościowe bajki – jak je rozpoznać? [LIVECZAT Z EKSPERTKAMI]
Co to znaczy „dobra bajka dla dziecka”? Co puszczać rocznemu maluchowi, a co przedszkolakowi? I jak długo brzdąc może siedzieć przed ekranem? Zobacz, co na te i podobne pytania odpowiadały ekspertki MiniMini+, dr Aleksandra Piotrowska i Katarzyna Dołhun.

Ocena (1 ocena)

6.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj