Przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej straciła dziecko
fot. Instagram/ queen_of_life_77

„Królowe Życia”: Edzia straciła ciążę, pociesza ją załamana Dagmara

Przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej z „Królowych Życia” przeżyła ostatnio dramat – kobieta poroniła. Zrozpaczona Edzia zadzwoniła do swojej przyjaciółki, by zwierzyć się jej z tego nieszczęścia.
Joanna  Biegaj
Przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej straciła dziecko
fot. Instagram/ queen_of_life_77
Ostatnio Aleksandra Żebrowska publicznie opowiedziała o utracie dziecka, apelując również o to, żeby kobiety wspierały się wzajemnie w takich sytuacjach. Z dramatu, jaki przeszła, zwierzyła się też Iwona Węgrowska – poroniła ona kolejną ciążę. Teraz rodzinną tragedię przeżyła Edzia – przyjaciółka znanej Dagmary z „Królowych Życia”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️❤️❤️CO ZASIEJESZ ❤️TO ZBIERZESZ ❤️❤️❤️❤️Pamiętajcie o tym Aniołki Moje 😇😇😇😍😍😍🌸🌞🌸🌞🌸DZIEŃ DOBRY 🌞🌸🌞🌸🌞🌸❤️❤️❤️❤️❤️Dobrych myśli Wam życzę 😘A mojej cudnej Martusi @marta_wyszynska_ladniak ❤️-choć to nie Ona jest na tym zdjęciu 😝UŚMIECHU I CAŁYCH TON RADOŚCI W ZAPASIE , ŻEBY JAK NAJDŁUŻEJ MOGŁA OBDAROWYWAĆ TYM CAŁY ŚWIAT ❤️DZIĘKUJĘ BOGU , ŻE JĄ MAM -ONA MÓWI TO SAMO O MNIE 😜😜😜😜i TO JEST NAJPIĘKNIEJSZE W TYM WSZYSTKIM ❤️Życzę Wam choć jednej takiej osoby , obok siebie jaką jest ta kobieta @marta_wyszynska_ladniak 😘😘Buziakiiiiiii😘😘😘😘 @conanbestia @marta_wyszynska_ladniak #króloweżycia #goodmorning #friends #dagmarakazmierska @ttv.pl @krolowe_zycia_official

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Ciężkie chwile Edzi

Podczas nadchodzącego odcinka „Królowych Życia” widzowie będą świadkami ciężkich chwil - Dagmara dowie się, że Edzia straciła dziecko. Bez chwili namysłu uda się do domu Edyty, żeby ją pocieszyć.

„Ja pie***, jestem załamana. Przeżyła swoje, przeżyła – a kto by nie przeżył? To człowiek musiałby mieć serce z kamienia, żeby go tak nie obeszło... Płakała Edzia, ale co się wypłakała, to się już wypłakała, zanim przyszłam, bo rzęsy miała już takie chu***. No wiadomo z czego, z płaczu” - powiedziała Dagmara.

Edyta nie będzie ukrywała, że trudno jej się pogodzić z tą sytuacją: „Misiu został, ale misiu będzie tu. Taki ładny kocyk... Dlatego nigdy nie wolno nic kupować przed dzieckiem. Dostałam szoku... wszystko wyrzuciłam... dużo rzeczy...”.

Źródło: rmf.fm​, wprost.pl

Zobacz także
Redakcja poleca: Nie lecząc zębów możesz doprowadzić do przedwczesnego porodu
Częste podjadanie oraz wymioty występujące we wczesnej fazie ciąży niszczą szkliwo zębów i powodują próchnicę. Zaniechanie wizyty u dentysty przez kobietę ciężarną może doprowadzić do zakażenia, co skutkuje poronieniem lub przedwczesnym porodem.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy