GRY
 
 

Twoje dziecko może zostać gwiazdą telewizji – rusza Wielki Casting MiniMini+

Rybka MiniMini zaprasza do udziału w Wielkim Castingu MiniMini+ do drugiej, odświeżonej edycji muzyczno-tanecznego programu „Wygibajki”. Impreza odbędzie się w 10 miastach w Polsce w dwa kolejne weekendy: 20-21 maja oraz 27-28 maja.

MiniMini - logo
fot. materiały prasowe
Rybka MiniMini szuka 76 roztańczonych i rozśpiewanych dzieci w wieku 5-10 lat, które chcą wystąpić w drugiej edycji muzyczno-tanecznej produkcji „Wygibajki”. Casting MiniMini+ to nie tylko szansa, aby zostać młodą gwiazdą telewizji, ale także okazja do dobrej zabawy. Na najmłodszych czekać będą liczne gry i zabawy oraz Rybka MiniMini.

Wielki Casting MiniMini+ już w maju

Tegoroczne castingi są już drugą edycją konkursu. Pierwszy Wielki Casting MiniMini+ cieszył się ogromnym zainteresowaniem – udział w nim wzięło ponad 2000 dzieci. W tym roku stacja odwiedzi 10 miast: Warszawę, Kraków, Białystok, Lublin, Rzeszów oraz Poznań, Gdańsk, Wrocław, Szczecin i Toruń.
 
Program muzyczny z udziałem finalistów zostanie wyemitowany w MiniMini+ jesienią. Nową prowadzącą „Wygibajek” będzie Kasia Klich. Piosenkarka angażuje się w liczne muzyczno-edukacyjne projekty dla najmłodszych. Jest autorką tekstów i ilustracji do książki z płytą CD „Bajkowa Drużyna”, która zdobyła wielu dziecięcych fanów w Polsce.
W każdym odcinku uczestnicy będą uczyć się innego układu tanecznego oraz wykonywać nową piosenkę, skomponowaną przez Filipa Jaślara – skrzypka z grupy MoCarta, autora piosenek i prowadzącego pierwszą edycję programu.
W tym roku będziemy aż w 10 miastach w całej Polsce. Jesteśmy przygotowani na przecastingowanie ponad 8 tys. dzieci. Pierwsza edycja castingów okazała się wielkim sukcesem. Liczymy na to, że i w tym roku cieszyć się będzie ogromną popularnością, a dzieci spędzą czas na wspólnej zabawie z Rybką MiniMini. Bardzo się cieszymy, że prowadzącą tegorocznej edycję programu „Wygibajki” będzie Kasia Klich.  Kasia uwielbia pracę z dziećmi, ma mnóstwo pozytywnej energii. Jestem przekonana, że dla dzieci będzie to niezapomniana przygoda - mówi Anna Gryglewicz, brand manager kanałów dziecięcych platformy nc+.


Jak wziąć udział w Wielkim Castingu MiniMini+?

Rejestracja online do Wielkiego Castingu MiniMini+ odbędzie się w 4 turach, które startują: 10 kwietnia, 20 kwietnia, 5 maja i 15 maja, zawsze o godzinie 10.00. O dostaniu się na Casting decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły dotyczące lokalizacji wydarzenia w poszczególnych miastach, a także wyniki Wielkiego Castingu MiniMini+ zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.casting.miniminiplus.pl

Rybka MiniMini czeka na wszystkie dzieci, które uwielbiają świetną zabawę!

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj