Pierwsze urodziny Liama w stylu Safari
fot. Instagram/marina_official

Bajeczne urodziny Liama! Zorganizuj podobne swojemu dziecku

Podpowiadamy, jakie dekoracje będą ci potrzebne i gdzie kupisz je w dobrych cenach. Sprawdź koniecznie!
Milena Oszczepalińska
Pierwsze urodziny Liama w stylu Safari
fot. Instagram/marina_official
Liam Szczęsny 30 czerwca świętował swoje pierwsze urodziny. Tego dnia jego dumna mama, Marina, opublikowała w internecie rodzinne zdjęcia z pierwszych dni z synem, łącznie ze zdjęciami z porodówki. W poniedziałek pochwaliła się natomiast tym, jak wyglądało pierwsze przyjęcie urodzinowe syna. Zdjęcie, które pokazała, jest zachwycające. Widać, że całość była dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Nie była to też zwykła impreza z okazji roczku dziecka, ale przyjęcie tematyczne. Urodziny Liama zostały zorganizowane w stylu safari. Chcesz urządzić dziecku podobne przyjęcie? Podpowiadamy, co będzie ci potrzebne (i gdzie możesz to kupić!).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Jak safari, to musi być zielono!

Marina organizując Liamowi urodziny, postawiła na dekoracje w kolorze zielonym. Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne, by efekt był olśniewający. Przede wszystkim potrzebujesz dużo balonów, najlepiej połączyć ze sobą balony w różnych odcieniach zieleni. Jeśli ładnie je ze sobą powiążesz i przyczepisz w odpowiednich miejscach, np. nad stołem z przekąskami, większą część pracy będziesz już miała za sobą. Do tego warto też dodać inne zielone akcenty w postaci papierowego obrusu czy serwetek.
Redakcja poleca: Jak zrobić duże bańki mydlane
Każde dziecko uwielbia bańki mydlane. A im większe bańki tym zabawa fajniejsza - to przecież oczywiste. Dlatego pokażemy ci jak zrobić imponujaco duże bańki mydlane.

Zastawa stołowa w afrykańskim stylu

Kolorowe kubeczki i talerzyki to nieodzowna część każdego dziecięcego przyjęcia urodzinowego. Jeśli ma to być impreza w stylu safari, znajdź takie z dzikimi zwierzętami. Najszybciej i najłatwiej zdobędziesz odpowiednie w internecie. Pamiętaj tylko, żeby zamiast plastikowych, wybierać te papierowe. Są wystarczająco trwałe, a w dodatku nie mają tak dewastacyjnego wpływu na środowisko.

Na rynku znajdziesz wiele propozycji kolorowych kubeczków i talerzyków na przyjęcia. Na urodziny w stylu safari świetnie będą pasowały te:

Balony z dzikimi zwierzętami

Oprócz zwykłych, okrągłych balonów, możesz też kupić kilka z wizerunkami dzikich zwierząt, a wtedy klimat safari będzie jeszcze bardziej wyraźny. Marina postawiła na baloniki-małpki, ale mogą to być też lwy, tygrysy, żyrafy czy inne afrykańskie zwierzęta.

Pluszowy akcent w stylu safari

Jeżeli chcesz, żeby przyjęcie twojego dziecka wyglądało niemal identycznie, jak przyjęcie syna Mariny i Wojtka, musisz pomyśleć o jeszcze jednym akcencie. Wśród dekoracji obok stołu z przekąskami na urodzinach Liama stała ogromna żyrafa. W sieci znajdziesz bardzo podobną pluszową. Ewentualnie możesz zastąpić ją ogromnym pluszowym tygrysem, odpowiednio wyeksponowany będzie wyglądał równie efektownie!

Źródło: instagram [content:0_27022,0_25993,0_25507,0_25879:undefined]  
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy