GRY
 
 

Przyjemny powrót do szkoły z Centrum Handlowym NoVa Park

25.08.2012r., godz.13.00-18.00 w NoVa Park odbędzie się kolejna akcja z cyklu „Rodzinny Park Rozrywki”.

Rodzinny Park Rozrywki
Tym razem event skierowany jest przede wszystkim do najmłodszych klientów, którym NoVa Park pragnie uprzyjemnić „Powrót do szkoły”. Podczas sobotniego spotkania wszyscy uczniowie wraz z rodzicami będą mogli wziąć udział w licznych atrakcjach i konkursach przygotowanych z okazji zbliżającego się rozpoczęcia nowego roku szkolnego. \

Dla dzieci przygotowana zostanie Akademia Profesora Ciekawskiego, w ramach której najmłodsi będą mogli uczestniczyć w ciekawych eksperymentach naukowych. Każdy, kto weźmie udział w Akademii Profesora Ciekawskiego otrzyma zestaw niezbędnych przyborów szkolnych.

Dodatkowo, rodzice będą mieć możliwość zbadania wad postawy u swoich dzieci z udziałem specjalistów oraz uzyskania rad i wskazówek dotyczących zdrowia ich pociech. Ważnym punktem całego spotkania będą również spotkania z ekspertami, którzy ocenią indywidualnie predyspozycje i uzdolnienia dziecka. Będzie to doskonała okazja do porozmawiania z konsultantami o ścieżkach rozwojowych najmłodszych. Dzięki wskazówkom uzyskanym od profesjonalistów, rodzice będą mogli w łatwy sposób pomóc swoim pociechom w wyborze odpowiedniego dla nich kierunku nauki, dyscypliny sportowej czy też kręgu zainteresowań.
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj