Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]

Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!
Gwiazdy lubią się zwykle chwalić swoją ciążą. Często podczas oczekiwania na dziecko robią sobie piękne, profesjonalne sesje fotograficzne do ekskluzywnych magazynów. Na naszym filmie zobaczysz zdjęcia polskich celebrytek-przyszłych mam, które ukazały się w magazynie Viva! Która najpiękniejsza? Kasia Glinka? Ania Mucha? Anita Lipnicka? Wszystkie promienieją!

Sesja ciążowa – domowa czy u fotografa?

Jeśli nasz film zainspiruje cię do rozejrzenia się za profesjonalistą, nie polecamy ci przypadkowych artystów fotografików. Fotografia ciążowa to delikatna materia, lepiej poszukać kogoś, kogo prace są wykonane z miłością do tematu. A jeżeli chcecie pobawić się w studio fotograficzne z partnerem, pamiętajcie o ciepłym świetle i odpowiednich akcesoriach – pusta ramka na zdjęcia, którą przyłożysz do brzucha, arbuz czy różowe buciki dla niemowlaka to gadżety, które budują odpowiednią atmosferę :-)

Zobacz też: Domowa sesja noworodka – rady profesjonalnej fotografki


 
Oceń artykuł

Ocena 2 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy