GRY
 
 

PSIAKOŚĆ. MUSICAL O ZWIERZĘCEJ MIŁOŚCI

25 - 30.09.2011r., godz. 9.15, 11.15 Opolski Teatr Lalki i Aktora zaprasza dzieci na przedstawienie.

wydarzenia
fot. Opolski Teatr Lalki i Aktora
Psiakość. Musical o zwierzęcej miłości MS 15 zł U/18 zł N od 6 lat

25 niedziela   
17.00
27 wtorek   
9.15 i 11.15
28 środa   
9.15 i 11.15
29 czwartek   
9.15 i 11.15
30 piątek   
9.15 i 11.15

Czy możecie sobie wyobrazić domowego psa, który znalazł szczęście w dzikim lesie? Myślicie, że to niemożliwe? Fakt – widok psa przywiązanego  do drzewa  to  obraz nieszczęścia, a nawet braku serca. Tyle tylko, że o ludzkim sercu tu mowa. I o człowieku bez duszy.
Ale przecież prawdziwy las  właśnie  ma duszę, a  wilk wyjący do księżyca chowa   w sercu marzenia.  A co dopiero młoda Wilczka, która bardzo ale to bardzo chce spotkać przygodę ze swych snów.
Czy wiecie, co  może się zdarzyć, kiedy  porzucony  pies spotka w lesie Wilczkę Marzycielkę? Nie? To przyjdźcie do naszego Teatru i zobaczcie,  co zdarzyło się naprawdę!
Poznacie stukniętego Lisa, który bardzo lubi  straszyć  i komicznego Zaskrońca, który przynosi szczęście. Ropuchę, co ma taką chętkę na miłość,     że aż ciarki przechodzą.  W popisowym numerze zobaczycie  Koguta, który jest po prostu the best.  A wokalem, który nie  znosi sprzeciwu, uderzy ze sceny  Król przedmieścia, czyli Szczur Szef.  I choć  ufryzowany  Pudel bez uczuć będzie się przed Wami puszył jak paw –  to  najmocniej  zabrzmi   w naszym musicalu stary jak las standard Najważniejsze, że mamy siebie… 
Zapraszamy na lalkowy musical o  wilczym apetycie  na miłość, która jest wierna jak pies.

                                    Jan Nowara

Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj