Jakie zwierzę widzisz
fot. Screen ia.meaww.com

Psychozabawa: Jakie zwierzę najpierw zobaczyłaś?

To, jakie zwierzę zobaczysz jako pierwsze, mówi coś o twoim charakterze. Tylko nie oszukuj!
Aleksandra Sobieraj
Jakie zwierzę widzisz
fot. Screen ia.meaww.com

Zawsze warto się czegoś o sobie dowiedzieć – choć wydaje nam się, że nikt nie zna nas tak dobrze, jak my same... Poniższa zabawa opiera się na tym, że widzimy rzeczy takimi, jakimi chcemy je zobaczyć (prawda, że tak?).  Nasza osobowość pociąga za sobą umysł i postrzeganie rzeczywistości. Taka sztuczka umysłu.

A teraz szybko rzuć okiem na obrazek i powiedz, jakie zwierzę najpierw zobaczyłaś.

Jakie zwierzę dostrzegłaś najpierw? Jeśli był to:

1. Koń

Jesteś osobą niezwykle ambitną. Jesteś dzika i wolna, dążysz do sukcesu. Nie wzbraniasz się przed ciężką pracą, lubisz walczyć o swoje i chcesz się wyróżniać. Wewnątrz jesteś taka sama: wzorowa, uczciwa, waleczna.

Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.

2. Kura

Twoją główną cechą jest wytrwałość. Jesteś szybka, inteligentna, uparta, ale gdy trzeba, potrafisz zadawać ból. Choć na pierwszy rzut oka niepozorna i nieszkodliwa, umiesz walczyć jak mało kto.

3. Krab

Twarda z zewnątrz, delikatna w środku – taka właśnie jesteś. Jesteś osobą bardzo lojalną. Zawsze bierzesz pod uwagę potrzeby tych, których kochasz, i nigdy nie przyszłoby ci do głowy, by zawieść ich zaufanie.

4. Modliszka

Jesteś bardzo cierpliwa, masz wyostrzone zmysły – jak modliszka, która godzinami wyczekuje na zdobycz i zabija bez ostrzeżenia. Często nie zastanawiasz się długo, robisz to, co podpowiada ci instynkt i osiągasz swój cel. Dobrze się ze sobą czujesz.

5. Wilk 

Jesteś samotną wojowniczką, która ma swoje stado i czasem do niego wraca. Nieustraszona i zaciekła, zawsze wyróżniasz się w tłumie. Bycie wilkiem jest emocjonujące, choć niekiedy czujesz się samotna. Jakoś sobie z tym jednak radzisz.

6. Pies

Lojalna, dzielna, opiekuńcza, bezinteresowana – to cała ty. Każdy wie, jakie cechy ma pies, ale niewielu ma je wszystkie. Ale akurat ty tak. Masz w sobie najrzadsze i najdziwniejsze na świecie cechy charakteru. Kocha cię każdy, kto cię pozna.

7. Orzeł

Jesteś dzika, wolna, przestworza stoją dla ciebie otworem. Jesteś drapieżnikiem całkowicie skupionym na celu, który chcesz osiągnąć. Nigdy nie zmieniasz decyzji, a gdy osiągniesz już to, czego pragniesz najbardziej, chronisz swoją zdobycz przed światem. Nie lubisz się dzielić.

8. Motyl

Motyl to symbol piękna i zmian. Umiesz się dostosowywać, jesteś elastyczna i łatwo adaptujesz się do nowych warunków, robiąc to, co konieczne. Nawet w trudnych momentach emanujesz wewnętrznym pięknem. 

9. Gołąb

To symbol pokoju i miłości. Jesteś osobą mądrą, cierpliwą, opiekuńczą. Masz w sobie wewnętrzny spokój, który jest jedną z najtrudniejszych rzeczy do osiągnięcia. Dajesz ludziom nadzieję, nawet nie wiedząc, że tak się dzieje.

Zobacz też inne ciekawe quizy i psychotesty 


Źródło: ia.meaww.com

 

Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy