GRY

Funkcjonalne pufy dla dzieci od Lamps&Co.

Czy niewielki puf to przydatny element wystroju pokoju dziecięcego? Zobaczcie sami!Polska firma Lamps&Company znana jest z pięknych lamp z kolorowymi abażurami do pokoi dziecięcych. Teraz wnętrza, w których mieszkają nasze pociechy możemy wyposażyć także w niewielki mebel do kompletu. W ofercie tej polskiej marki pojawiły się designerskie dodatki – funkcjonalne pufy, występujące w obiciach identycznych jak materiały wykorzystane na abażurach lamp.

Zobacz nasz test lamp Lamps&Co.>>

Puf jest wytrzymały, lekki i praktyczny. Może służyć jako siedzisko, podpórka, stoliczek, a niekiedy nawet jako poduszka czy podnóżek – nie tylko dla dzieci ale również dla rodziców. Idealnie sprawdza się podczas karmienia małego dziecka jako podnóżek dla karmiącej mamy lub jako siedzisko kiedy usypiamy malucha.

- Kolisty kształt pufa i jego rozmiary (45 cm średnicy i 25 cm wysokości) został tak zaplanowany aby był wygodny dla osób w każdym wieku. Pomyśleliśmy również o tych najmniejszych dzieciach, które raczkują, uczą się siadać czy chodzić. Miękki i przyjemny w dotyku puf jest idealny dla nich ponieważ mogą się na nim wesprzeć stawiając pierwsze kroki. Ponadto pufy są lekkie i dzieci mogą się nimi bawić, a nawet nosić ze sobą po domu – mówi Anna Nawrot z Lamps and Company.

W Lamps&Co. dbamy o detale i wysoką jakość naszych produktów. Każda poszewka na puf wykonana jest z wysokiej jakości bawełny podszytej specjalną wytrzymałą pikówką. Dzięki temu siedzisko jest wytrzymałe, nie wypycha się, a jednocześnie zawsze pięknie się układa. Zapinane na suwak obicie pufa można łatwo zdjąć do prania. Siedzisko z surówki bawełnianej wypełniono
granulatem styropianowym, dzięki czemu jest miękkie, lekkie i dopasowuje się do kształtów ciała.


          

Produkty od Lamps&Co. posiadają certyfikaty OKO-TEX STANDARD 100, CE.

Pufy, lampy i poduchy można nabyć w sklepie internetowym www.lampsandco.pl.

Ceny produktów polskiej marki Lamps&Co.:
Pufy – 249 zł
Poduszki – 89 zł
Lampy – 299 zł
Abażury – 160 zł
Redakcja poleca: Zostań pogromcą nudy - zmień z nami w kilka minut wystrój dziecięcego pokoju - film
Chciałabyś zmienić wygląd pokoju swojego dziecka, ale nie masz czasu, pieniędzy, ani ochoty na wielki remont? Zobacz, jak za pomocą kilku oryginalnych przedmiotów zmienisz wystrój dziecięcego pokoju.

Ocena (3 oceny)

3.7
Doładuj
Przeładuj