GRY

PZU wspiera Duże Rodziny

PZU przystąpił do programu Karta Dużej Rodziny. Umowę w tej sprawie podpisali dziś w Warszawie Paweł Surówka, prezes PZU oraz Bartosz Marczuk, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
rodzina wielodzietna
fot. Adobe Stock
Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Posiadacze KDR mają m.in. możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia.

Rodzina to świetne zarządzanie ekonomią

– Rodzice z kilkorgiem dzieci to najlepsi na świecie menedżerowie, którzy potrafią znakomicie gospodarować zarówno czasem jak i budżetem. Z całą pewnością zasługują na nasz ogromny szacunek, ale również na pomoc gdzie tylko jest to możliwe. Cieszę się, że możemy połączyć siły z należącym do PZU Bankiem Pekao i wspólnie wspierać polskie rodziny wielodzietne. Traktujemy to jako obowiązek, ale przede wszystkim  - ogromny zaszczyt  – powiedział Paweł Surówka, prezes PZU.
Grupa PZU proponuje rodzinom atrakcyjne zniżki na produkty ubezpieczeniowe i usługi medyczne oferowane przez należące do niej spółki. PZU zapewni 10% zniżki na nowe ubezpieczenie mieszkaniowe PZU Dom i 10% na ubezpieczenie turystyczne PZU Wojażer (oferta dostępna od: 18.08.2018r.). PZU Życie gwarantuje natomiast powiększenie świadczeń wypłacanych z ubezpieczenia na życie PZU Ja Plus aż o 30% (oferta dostępna od 14.07.2018 r.), a PZU Zdrowie 20% zniżki na konsultacje lekarskie oraz 10% na badania z zakresu diagnostyki laboratoryjnej, obrazowej i czynnościowej realizowane w placówkach własnych PZU Zdrowie oraz w placówkach spółek zależnych PZU Zdrowie (oferta dostępna od 25.04.2018 r.).
Oprócz PZU, do programu Karta Dużej Rodziny, przystąpiły dziś także Bank Pekao S.A. i PLL LOT, a swoją ofertę dla dużych rodzin rozszerzyła Grupa LOTOS.

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Miasteczko Zmysłów 2018 r. Białystok – zobacz relację [WIDEO]
Zobacz, jak ciekawie rodzice z dziećmi w Białymstoku spędzili czas w ramach naszej akcji Miasteczko Zmysłów! Obejrzyj wideo i dowiedz się jakie porady dała rodzicom psycholog Dorota Zawadzka.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj