Qczaj przestrzega celebrytki przed publikowaniem zdjęć dzieci
fot. Instagram/qczaj

Qczaj przestrzega celebrytki przed publikowaniem zdjęć dzieci! Maluchom GROZI NIEBEZPIECZEŃSTWO!

„Dziecko gołe, pisior na wierzchu" - tak skomentował zdjęcie dziecka jednej z celebrytek Qczaj. Trener, który jakiś czas temu wyznał, że w dzieciństwie był wykorzystywany seksualnie, przestrzegł celebrytki pokazujące swoje dzieci w prywatnych sytuacjach.
Aleksandra Zaborowska
Qczaj przestrzega celebrytki przed publikowaniem zdjęć dzieci
fot. Instagram/qczaj
Daniel Kuczaj, znany jako Qczaj, głośno wyraził swój sprzeciw dla publikowania prywatnych zdjęć małych dzieci w sieci – zwłaszcza tych nagich. Nie odniósł swojej krytyki do konkretnej osoby, jednak nawiązał do zdjęcia, które sam zauważył na Instagramie:

„Jakiś czas temu mnie też uruchomiła celebrytka, jak zobaczyłem na jej Insta Story: dziecko gołe, pisior na wierzchu. Myślę sobie: jak można coś takiego wrzucać na Insta Story do internetu?” – napisał trener.

Qczaj przestrzega celebrytki przed pedofilami

Trener odniósł się do swoich traumatycznych doświadczeń i wyjaśnił, dlaczego tego typu zdjęcia mogą stanowić zagrożenie w rękach osób z poważnymi dysfunkcjami seksualnymi.

„Gołe dzieci dla nas, zdrowych ludzi... Nam nie przechodzi przez głowę, że takie dziecko może wzbudzić jakieś seksualne instynkty... Natomiast, powiedzmy sobie szczerze, ja to mówię jako człowiek, który był molestowany w dzieciństwie. Dla pedofili to jest raj, to wzbogacanie dziecięcej pornografii w internecie (…) Nie muszę obserwować celebrytek, które – obojętnie: czy to kawa latte, czy dziecko gołe wrzucone do internetu – zawsze można zarobić. Ja nie mam dzieci, ale mówię to z perspektywy człowieka, który sam przeżył najgorszą tragedię w życiu. Nie wrzucajcie gołych dzieci do internetu! Zwłaszcza jak mają dziewczyny po miliony followersów” – przestrzegł Qczaj.

Słusznie zrobił?
Źródło: Plotek, Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Grzeczne dzieci 1 - Kampania GADKI Fundacji Dzieci Niczyje
Wystartowała kampania edukacyjna GADKI przeciw wykorzystywaniu seksualnemu dzieci. Zobacz pierwszy z pięciu filmów promujących tę kampanię.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy