GRY
 
 

Rabkoland

W Rabkolandzie ani dzieci, ani rodzice nie będą się nudzić. To największy w Małopolsce park rozrywki dysponujący bogatą ofertą atrakcji rozrywkowych, typowych dla wesołego miasteczka.

wakacje, góry
fot. rabkoland.pl
W parku do dyspozycji gości są m.in. diabelski młyn i inne karuzele, gokarty, samochodziki, kolejki dla dzieci, ogromny zadaszony rurapark, pontony, konwój wodny, dom śmiechu, pałac strachu i wiele innych atrakcji.

Rabkoland powstał w 1999 roku na bazie dawnego lunaparku Alibaba. Eugeniuszowi Wiecha – pomysłodawcy i organizatorowi projektu, od samego początku przyświecała idea, stworzenia nadzwyczajnego i wyjątkowego miejsca. Główną rolę w tym nader pracochłonnym przedsięwzięciu odgrywać miały i odgrywają po dziś dzień – dzieci. Będąc osobą związaną z lunaparkami w trzecim pokoleniu i „kręcąc” karuzelami w Śląskim Wesołym Miasteczku w Chorzowie, zawsze marzył o wybudowaniu parku rozrywki, jakiego w Polsce wcześniej nie widziano, w którym, babcia, dziadek, mama tata i ich pociechy mogą wspólnie pokręcić się na rodzinnych karuzelach wspominać mile spędzony dzień umacniając więzy rodzinne.

Usytuowany jest w województwie małopolskim w Rabce-Zdrój, kilometr od zakopianki (głównej drogi z Krakowa do Zakopanego).

Rabkoland czynny jest codziennie:
KWIECIEŃ-SIERPIEŃ
10-18
WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK
10-17
Dojazd »
Redakcja poleca: Dzieci mówią o wakacjach - film
Za co dzieci lubią wakacje i co można robić latem - zapytaliśmy maluchy na gdańskich ulicach.
Doładuj
Przeładuj