GRY
 
 

Raczkowanki - zajęcia ogólnorozwojowe dla maluszków

9,16,23,30.01.2013r., godz.12.00-12.45 Kalimba zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami lub opiekunami na wspólną, aktywną zabawę.

kalimba
Nauczymy się wielu ciekawych i bezpiecznych zabaw, które wspomagają rozwój dziecka. Na zajęciach maluszki poznają otaczający ich świat, rozwijają swoją spontaniczność, uczą się samodzielności i intereakcji z innymi dziećmi. W ramach spotkań: pobudzamy wszystkie zmysły, odkrywamy nowe bodźce, rozwijamy motorykę, uczymy się prostych zabaw muzyczno- ruchowych, bawimy się wspólnie przy użyciu różnorodnych rekwizytów. Zajęcia mają stałą formułę- ciepłe, spokojne powitanie, aktywna zabawa oraz na koniec relaks i wyciszenie przy masażykach i kołysankach.
 
koszt: karnet na miesiąc 105zł, jednorazowo 30zł (dziecko+ rodzic/opiekun)
zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
 
Zajęcia prowadzi Sylwia Adamczuk- absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w kierunku wychowanie przedszkolne oraz edukacja wczesnoszkolna; wieloletnia harcerska i instruktorka. Do tej pory nauczycielka w przedszkolu, instruktorka w domu kultury, prowadząca zajęcia adaptacyjne, umuzykalniające, dykcyjne, rytmiczne a nawet taneczne… Prywatnie mama Brunka, z którym testuje wszystkie zabawy i pomysły.
 
9 stycznia ŚRODA godz. 12:00
„Jadą misie na bal” Spotkanie z kilkoma ciekawskimi misiami. Zapraszamy na zabawę wśród mnóstwa kolorów i piosenek. Tym razem skupimy się na dotyku- ale w bardzo delikatnej formie, bo misie można nie tylko czochrać ale i głaskać, przytulać a nawet zrobić mini masażyk.
 
16 stycznia ŚRODA godz. 12:00

Barwy karnawału w nieco innym wydaniu- lekkie jak… no właśnie, co może być lekkie a co ciężkie? Maluchy same odkryją co łatwo zdmuchnąć a co przesunąć można tylko z ogromną siłą… Zabawy z przedmiotami różnej wagi wzmacniają czucie głębokie, zaś kolory pobudzają do wesołej zabawy.
 
23  stycznia ŚRODA godz. 12:00
Raz rybki w morzu… W morzu zimą? A tak- szeleszcząco, pływająco(bez wody) i ruchliwie… Tak właśnie będzie wyglądała zabawa podczas najbliższych zajęć. Sami zamienimy się w rybki lub wieloryba, posłuchamy kapiących kropel deszczu, szumu fal morskich oraz wodospadu…
 
30 stycznia ŚRODA godz. 12:00
Faktury. Zajęcia ze szczególnym uwzględnieniem rozwijania zmysłu dotyku. Milusie czy chropowate? Delikatne czy szorstkie? Przeróżne faktury z otaczającego nas bliskiego świata. A do tego, jak zwykle, wesołe piosenki, rytmiczanki i wspólne zabawy w grupie.

KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953
Redakcja poleca: Rodzice na zajęciach dzieci - co dają mamom? Film
Co zajęcia dla dzieci dają mamom? Szereg korzyści! Mamy mają okazję do wyjścia z domu, a z zajęć czerpią pomysły na jeszcze fajniejsze zabawy ze swoimi dziećmi. Zobacz, co rodzice robią na zajęciach dla dwulatków!
Doładuj
Przeładuj