Radna oburzona słowami polityków PiS o in vitro
fot. Facebook/Dominika Jackowski Radna Miasta Szczecin

Radna nie wytrzymała słów PiS o dzieciach z in vitro. „Moje dziecko to NIE JEST problem etyczny!”

Radna Dominika Jackowski zdecydowanie zareagowała na słowa polityków PiS na temat in vitro. Członkini KO zamieściła na Facebooku swoje zdjęcie z córeczką, która została poczęta właśnie dzięki metodzie pozaustrojowej.
Aleksandra Zaborowska
Radna oburzona słowami polityków PiS o in vitro
fot. Facebook/Dominika Jackowski Radna Miasta Szczecin
Na antenie Radia Szczecin padły kontrowersyjne słowa polityków PiS na temat zapłodnienia metodą in vitro. Panowie uznali tę kwestię za „problem etyczny”. Radna obozu opozycji, a prywatnie matka córeczki poczętej przez in vitro, poczuła się urażona tymi słowami.

Dominika Jackowski oburzona słowami o in vitro

„W Radiu Szczecin padło, że in vitro to problem etyczny. Informuję radnego sejmiku Ireneusza Rogowskiego (PiS) oraz radnego miejskiego Romianowskiego (PiS) jak i Radio Szczecin, że moje dziecko, które mam właśnie dzięki metodzie in vitro to nie jest problem etyczny” – napisała wzburzona radna.

Jackowski wymieniła następnie zachowania, które jej zdaniem bardziej zasługują na miano problemu etycznego: „Dla mnie problem etyczny to załatwianie sobie stanowisk poprzez wchodzenie w tylną cześć ciała wojewody lub prezesa, pedofilia w kościele oraz wspieranie tych którzy te sprawy ukrywają, sprawa 70 mln Sasina, respiratory od handlarza broni, który nawet faktury nie wystawił, a zapłatę otrzymał”.

Jackowski podkreśliła także, że zdanie polityków PiS nie powinno być brane pod uwagę w tej kwestii.

„Wasze zdanie na temat in vitro zupełnie mnie nie obchodzi. Nie chcecie in vitro? To sobie go nie róbcie” – podsumowała dosadnie.

Zgadzacie się z nią?
 

W Radiu Szczecin padło, że in Vitro to problem etyczny 🤬. Informuję radnego sejmiku Ireneusza Rogowskiego (PiS) oraz...

Opublikowany przez Dominika Jackowski Radna Miasta Szczecin Niedziela, 14 marca 2021
Źródło: natemat.pl, Facebook

Zobacz też:
Redakcja poleca: Trudne rozmowy o męskiej niepłodności - film
Niepłodność często mylona jest z impotencją lub obniżonym libido. Między innymi dlatego niektórzy mężczyźni źle znoszą informację o tym, że mają jakieś kłopoty z płodnością i niechętnie podejmują próby leczenia. Czy można to zmienić?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy