Radosław Majdan i synowie Małgosi Rozenek
fot. Instagram

Radek Majdan i jego relacje z synami Małgosi Rozenek: Henio wszystko zmienił?

Gdy Radosław Majdan związał się z Małgosią Rozenek, musiał zyskać sympatię jej dwóch starszych synów. Wiele zmieniło się po narodzinach małego Henia.
Magdalena Drab
Radosław Majdan i synowie Małgosi Rozenek
fot. Instagram
Radosław Majdan związał się nie tylko z Małgosią Rozenek, ale i z jej synami z poprzedniego małżeństwa, dla których stał się nowym członkiem rodziny. Relacje Radka ze Stasiem i Tadziem od początku jasno określiła Gosia: chłopcy mają się zwracać do Majdana po imieniu, a on z kolei stara się ich wychowywać jak własne dzieci.

Radek Majdan i jego relacje z synami Małgosi Rozenek

Radosław Majdan świetnie odnalazł się w roli męża i ojca, ale początki mogły być dla niego trudne, bo gdy związał się z Małgosią Rozenek, nie miał jeszcze własnych dzieci. Okazuje się jednak, że szybko znalazł wspólny język z synami Małgosi, a oni bez problemu zaakceptowali nowego męża mamy. Serwisowi Plotek.pl Majdan zdradził, że nigdy nie miał wątpliwości, czy uda mu się pokochać Stasia i Tadzia jak własne dzieci. „Oni mają swojego tatę, bardzo go kochają i bardzo są za nim, ale żyjemy razem z Małgosią i staram się dołożyć jakąś cegiełkę do ich wychowania, bo widujemy się często, mieszkamy razem” − powiedział. Budowaniu więzi z synami Małgosi sprzyjała też na pewno siła ojcowskich uczuć, jaką piłkarz poczuł, gdy cała czwórka szykowała się na narodziny małego Henia.

Przygotowania do narodzin dzidziusia Majdana zbiegły się też w czasie z kwarantanną z powodu pandemii. Radosław zaczął spędzać więcej czasu ze Stasiem i Tadziem i pomagał im odrabiać lekcje. Gdy urodził się Henio, Radek oszalał ze szczęścia. „Moje szczęście😍moja miłość😘moje życie💙” − pisze zakochany tata o swoim synku w mediach społecznościowych. I choć to Henryczek jest jego oczkiem w głowie, to Radosław Majdan z pewnością zyskał więcej wrażliwości na potrzeby starszych chłopców. Ostatnio chętnie też angażuje się w akcje charytatywne, jak np. pomoc małemu chłopcu z Kazimierza Dolnego, który traci wzrok i słuch.

Radkowi szczerze gratulujemy i z przyjemnością oglądamy jego zdjęcia z Heniem!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Za jeden uśmiech Twoj..💙😍☀️😘😘😘

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)


Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy