Radosław Majdan ma koronawirusa
fot. Instagram

Radosław Majdan w szpitalu z koronawirusem! Co z Heniem?

Radosław Majdan jest zakażony koronawirusem. Stan jego zdrowia musiał być poważny, bo Majdan znalazł się w szpitalu. Czy reszta jego rodziny, w tym kilkumiesięczny Henio, jest bezpieczna?
Magdalena Drab
Radosław Majdan ma koronawirusa
fot. Instagram
Radosław Majdan ma koronawirusa i przebywa obecnie w szpitalu. Prawdopodobnie spędzi tam jeszcze kilka dni − poinformował jego menadżer. Hospitalizacja Majdana to znak, że piłkarz miał poważne objawy choroby Covid-19. Czy zarazili się także pozostali członkowie jego rodziny?

Radosław Majdan zarażony koronawirusem

Radek Majdan został umieszczony w szpitalu po tym, jak zdiagnozowano u niego zakażenie koronawirusem. Nie wiadomo, jakie dokładnie miał objawy choroby Covid-19, ale jego stan musiał być ciężki, skoro konieczna była hospitalizacja. O tym, że Majdan ma koronawirusa, poinformował serwis Pudelek, a menadżer piłkarza potwierdził tę wiadomość:

„Radosław jest hospitalizowany. Ma bardzo dobrą opiekę. Pozostanie jeszcze w szpitalu przez kilka dni”.

Brakuje informacji, jak czuje się rodzina Majdana, w tym najmłodszy Henio. Faktem jest natomiast, że zarówno Radek, jak i Małgosia Rozenek ucichli ostatnio w mediach społecznościowych: ostatni wpis Majdana pochodzi sprzed tygodnia, a Gosi sprzed kilku dni. Z pewnością wszyscy skupieni są teraz na wspieraniu Majdana w tych trudnych chwilach.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzisiaj Malgorzata wstała najwcześniej😂😂😂miłego dnia👍☀️😄

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)


Aktualizacja

Małgosia Rozenek opublikowała w czwartek nowy wpis na Instagramie: podziękowała za słowa otuchy od fanów i poradziła, by wszyscy dbali o siebie i najbliższych. Radek Majdan chyba czuje się już lepiej, bo podobno poprosił o najnowsze zdjęcia Henia.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Wyprawka do szpitala – dla mamy i dziecka [WIDEO]
Nie warto zwlekać do ostatniej chwili ze spakowaniem rzeczy do szpitala dla ciebie i dla dziecka. Zrób to na około miesiąc przed planowanym terminem porodu. Zobacz w naszym filmie, co powinno się w znaleźć w torbie do szpitala.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy