Radosław Majdan pokazał pokój synka. Fani: „Pierwszy normalny dom celebryty”
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl

Radosław Majdan pokazał pokój synka. Fani: „Pierwszy normalny dom celebryty”

Radosław Majdan pochwalił się na Instagramie zdjęciami z synkiem Heniem. Przy okazji po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć pokój malucha. Trzeba przyznać, że wygląda bardzo... skromnie.
Sylwia Arlak
Radosław Majdan pokazał pokój synka. Fani: „Pierwszy normalny dom celebryty”
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie dzielą się kadrami z codziennego życia. Bardzo często pojawia się na nich synek pary, Henio. Nigdy wcześniej nie mieliśmy jednak okazji zobaczyć jego pokoju. Prawdopodobnie mało który fan pary spodziewał się, że będzie tak wyglądał. 

Majdanowie zachwycili fanów

Piłkarz pokazał nowe zdjęcie z synkiem. Na fotografii widzimy małego Henia ubranego w koszulkę z nadrukiem na plecach „Majdan Jr” (czyli mały Majdan). „Do zabawy Majdan Jr energię ma niespożytą, ale zainteresowania podobne do taty” – napisał pod zdjęciem na Instagramie.
 
 
 
Uwagę wielu obserwatorów przykuł jednak pokój malucha. We wnętrzu, urządzonym w odcieniach beżu, bieli i szarości widzimy kolorowe książki, samochody i pluszowego misia. Panuje w nim lekki bałagan, jak u większości dzieci w tym wieku.
 

Fani zachwycają się, że Henio ma normalny pokój, jak zwykłe dziecko, a nie jak dziecko celebrytów:

„Pierwszy normalny dom celebryty i pokój dla małego dziecka, a nie modne drewniane bez koloru zabawki, czy inne blogerskie rzeczy. Pokazana rzeczywistość normalnej rodziny”;
„Z ogromną przyjemnością ogląda się, takiego tatę, panie Radku, jak pan, którego dosłownie wszystko tak bardzo cieszy u dziecka”;
„Słodziak z Henia. Tata super!”;
„Jak dwie krople wody” – komentują obserwujący. 
 

A wam jak podoba się pokój Henia?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy