GRY
 
 

Raz, dwa, trzy szukam - spektakl dla dzieci

5.12.2012 r., godz.17:00 Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na premierę spektaklu w wykonaniu dzieci z Publicznego Przedszkola Akademia Wyobraźni z Marklowic oraz podopiecznych Bractwa Osób Niepełnosprawnych z Gorzyc.

Wodzisławskie Centrum Kultury
wstęp bezpłatny

Gdzie można znaleźć szczęście? Czy ono jest ulotne? Czy można jest zjeść? Czy pachnie? Czy ma cieplutkie futerko? Czy można szczęście kupić?... Na te inne pytania odpowiedzą aktorzy w spektaklu, który powstał w wyniku ponad 3-miesięcznej pracy warsztatowej. Aktorzy, zarówno ci mali i duzi, wzięli udział w zajęciach teatralnych, scenograficzno - plastycznych, muzyczno-ruchowych i dziennikarskich. Efekty ich pracy będzie można podziwiać na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury.

reżyseria: Dorota Krawczyk
scenariusz: Dorota Krawczyk
scenografia: Izabela Sobota i aktorzy
światło: Jerzy Bularz dźwięk: Zbigniew Iwaszkiewicz

Imprezie będzie towarzyszyła wystawa prac, które powstały na warsztatach plastyczno-scenograficznych. Spektakl powstał w wyniku zajęć prowadzonych w ramach projekt pn. "Scena bez barier - cykl warsztatów artystycznych dla dzieci w wieku 5-6 lat z gminy Marklowice".

Wodzisławskie Centrum Kultury
ul. Kubsza 17
44-300 Wodzisław Śląski
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!
Doładuj
Przeładuj