GRY
 
 

Razem raźniej! Niezwykły film o bliźniętach-wcześniakach

Widziałyście już ten film? Przedwcześnie urodzone bliźnięta nie mogą przestać trzymać się za ręce!Kristiana i Kristian są bliźniętami.  Przyszli na świat 4 stycznia. Są wcześniakami: urodzili się prawie 3 miesiące przed czasem - w 28 tygodniu i 1 dniu ciąży.  Lubią być blisko siebie i gdy tylko mogą, chwytają się za maleńkie dłonie. Trudno patrzeć na to bez wzruszenia...

 – Naprawdę trzymają się za ręce! To prawie niemożliwe! To nieprawdopodobne! –  woła na zamieszczonym w sieci filmie ich mama, Anthea Jackson-Rushford. 

Zobacz także: A może to bliźniaki? Sprawdź, jak rozpoznać ciążę mnogą
 
 

Amazing!!! Needs to go viral!!! 󾌴󾌴 our preemie twins Kristiana and Kristian! Born at just 28 weeks and 1 day! Weighed in at under a kilo each! 󾌴󾌴 #preemietwins

Posted by Anthea Jackson-Rushford on 13 styczeń 2016


Film został zamieszczony na Facebooku 13 stycznia.  Do dziś wyświetlono go ponad 13 milionów razy.  Ich mama nie spodziewała się aż takiego odzewu  i wsparcia. Ma nadzieję, że opublikowany przez nią film da nadzieję innym rodzicom wcześniaków.
 

Yes they mentioned the part about inspiring other parents! That's what I wanted as a mum! I'm so happy about that!

Posted by Anthea Jackson-Rushford on 19 styczeń 2016


Polecamy także: Wzruszający, dający nadzieję dokument o wcześniakach
 
Redakcja poleca: Paweł Zawitkowski: czego potrzebuje wcześniak? – film
Najgorszą rzeczą, jaką mogą zrobić rodzice wcześniaka, to bać się jego pielęgnacji – mówi znany fizjoterapeuta, Paweł Zawitkowski. Zamiast się bać, warto uwierzyć w siebie i wsłuchać się w swoje dziecko. Zobacz film.

Ocena (2 oceny)

5.5
Doładuj
Przeładuj