Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.
Styczeń w redakcji mamotoja.pl upływa w rytmie wybijanym przez czerwone serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od kilku lat redaktorki i dziennikarki z naszej redakcji działają w sztabie. Całymi rodzinami – jako wolontariusze i wolontariuszki – przemierzają ulice miasta, zbierając pieniądze do puszek, wystawiają aukcje, piszą o WOŚP i zachęcają innych do wsparcia Orkiestry. Nic dziwnego, że WOŚP jest nam bliski: nie tylko kochamy dzieci, ale same jesteśmy mamami! Poznaj inne powody, dla których wspieramy Orkiestrę.

Dlaczego pomagasz z WOŚP?

Aleksandra Sokalska – redaktor naczelna „Mamo, To Ja”:

Pierwszą odpowiedzią, która przychodzi mi do głowy, jest niezwykła satysfakcja. Wydaje mi się, że człowiek jest najbardziej usatysfakcjonowany, kiedy może zrobić coś dla innych. To jest wielka przyjemność, daje poczucie, że mam siłę sprawczą, że jestem kimś ważnym, że wiem, po co istnieję. To naprawdę ogromne emocje.

Katarzyna Imiołek –   redaktorka prowadząca działu parenting w Edipresse Content Studio:

Pomaganie czyni nas lepszymi ludźmi, uczę swoje dzieci, jak być lepszymi ludźmi. Pomagam, bo kiedy córka moich przyjaciół wylądowała w szpitalu z sepsą, to właśnie sprzęt Orkiestry uratował jej życie. Orkiestra sprawia, że jesteśmy lepszymi ludźmi.

Karolina Stępniewska – redaktorka prowadząca mamotoja.pl:

WOŚP to żelazny punkt programu w każdym roku, tak samo jak rozliczenie podatkowe pod koniec kwietnia. Moje dzieci w tym roku chcą być wolontariuszami, a ja bawię się w to już od ponad 20 lat. Pomaganie w ramach Wielkiej Orkiestry jest pełne zabawy i radości, a głęboko wierzę, że tak powinno się pomagać.

Przeczytaj też: Tak się pomaga! – odwiedziliśmy siedzibę WOŚP przed Finałem

Agnieszka Majchrzak – redaktorka mamotoja.pl:

Takiej Orkiestry nie ma nikt na świecie, a my, Polacy, mamy bardzo gorące serca i mam nadzieję, że 14 stycznia jeszcze raz pokażemy, że w tej Orkiestrze jesteśmy mistrzami świata!


W tym roku, 12 stycznia, podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znów będziemy grać z WOŚP! Tym razem po to, by pomóc noworodkom! Dołącz do nas! Wrzuć choć grosik do puszki wolontariusza, wylicytuj coś na aukcji – może nawet okładkę czerwcowego "Mamo, To Ja"?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy