GRY
 
 

Weź udział w Restaurant Week, czyli festiwalu najlepszych restauracji

Trzydaniowy obiad za 39 zł w restauracji? Tak, to możliwe dzięki udziałowi w Restaurant Week, czyli ogólnopolskim święcie gastronomii.

restauracja
fot. Fotolia

Już pomiędzy 11 a 17 maja odbędzie się Restaurant Week, czyli ogólnopolskie święto 
gastronomii, w którym bierze udział niemal setka najlepszych restauracji w polskich miastach.

Restaurant Week oferuje miłośnikom ciekawych smaków wyjątkowe trzydaniowe doświadczenia. W trakcie festiwalu szefowie kuchni z wybranych resatauracji skomponują specjalne menu: przystawka, danie główne i deser, w wyjątkowej cenie 39 zł. Jak podkreślają organizatorzy Restaurant Week, to  festiwal wyróżniających się lokali, który “pozwala świętować rosnący poziom polskiej sceny gastronomicznej, nie odbiegającej od światowych standardów”.    

Restaurant Week to prawie 50 starannie wyselekcjonowanych warszawskich lokali o różnych tradycjach kulinarnych, a także kilkadziesiąt restauracji z Krakowa, Poznania, Wrocławia i Trójmiasta, gdzie wydarzenie jest nadzorowane przez opiniotwórczych partnerów i wyjątkowe postaci tamtejszej sceny gastronomicznej. To także okazja do zjedzenia poppisowych dań z najlepszych restauracji pięciu polskich miast.

Pilotażowa, listopadowa edycja Warsaw Restaurant Week(end) okazała się wielkim sukcesem zarówno dla autorów wydarzenia, jak i restauratorów, którzy entuzjastycznie zadeklarowali udział w kolejnych wydarzeniach.
Niedawno zakończony Warsaw Italian Weekend, który skupiał 20 wyjątkowych, warszawskich restauracji, a każda z nich zinterpretowała na tę okazję włoskie smaki, również okazał się ogromnym sukcesem.

Restaurant Week to przygoda dla każdego! Dla mieszczuchów, głodomorów, krytyków kulinarnych, turystów, dorosłych, dzieci. To jedyna w swym rodzaju okazja by smakować, poznawać i spędzać wspólnie czas przy stole.

Już teraz zarezerwuj bilety na www.restaurantweek.pl


Polecamy: Przepisy na pyszne obiady
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj