Zabawki z Toy Story 4
fot. mat. promocyjne

Rewelacyjne zabawki z Toy Story 4 w atrakcyjnych cenach. Jest w czym wybierać!

Pokolenia dzieci marzyły o zabawce właśnie z tego filmu. Teraz to pragnienie może się ziścić. Twoje dziecko dosłownie oszaleje z radości!
Dominika Bielas
Zabawki z Toy Story 4
fot. mat. promocyjne
9 sierpnia do polskich kin trafiła długo wyczekiwana czwarta część filmu animowanego Toy Story. Jak pamiętamy z poprzednich części, Andy dorósł i wyjechał na studia, a pudło ze swoimi ulubionymi zabawkami oddał małej Bonnie. Teraz czekają je nowe przygody. Film z pewnością zachwyci wasze pociechy, które poznają nowych filmowych przyjaciół. Ale Toy Story 4 spodoba się także dorosłym, którzy najpewniej 24 lat temu z wypiekami na twarzy śledzili przygody Chudego i Buzza.

Wprost z kinowego ekranu

Producenci zabawek postarali się, by każdy malec znalazł coś dla siebie. Kto z nas przed laty nie marzył, by mieć Chudego czy Jessie? Dziś marzenia waszych dzieci (i wasze) mogą się spełnić, a jest w czym wybierać! Zacznijmy od naszych głównych bohaterów: dzielnego szeryfa i kosmicznego strażnika. W tej części pojawi się także pastereczka Bou. Możecie ją pamiętać choćby z pierwszej części Toy Story. 
W czwartej części nie mogło oczywiście zabraknąć innych ukochanych zabawek, które nadal trzymają się razem.
Pojawiła się też nowa postać, Sztuciek. Jest to zabawka wykonana przez Bonnie z odpadków. Z pewnością dzieci, które lubią prace plastyczne, mogą sobie zrobić takiego kolegę z łyżki, ale czy będzie mówił lub się poruszał?

Twoje dziecko z pewnością pokocha interaktywnego Sztućka:

Nie zabraknie innych nowych zabawek, które chętnie ruszą na pomoc naszym bohaterom. Nie zdradzając zbytnio fabuły, pojawi się także zabawkowy zły charakter. Wszytko na szczęście skończy się dobrze.
Producenci przewidzieli, że dzieci oszaleją na punkcie Toy Sotry 4, dlatego oprócz lalek i figurek, wypuścili znane i lubiane gry w wersji z ukochanymi bohaterami:

Grę Match, UNO lub BOOM BOOM z Chudym i innymi bohaterami możesz kupić tu:

 
Toy Story to fascynująca, zabawna i wzruszająca historia, która sprawi, że po seansie będziecie wycierać łzy z oczu. Jest też piękna lekcja okazywania empatii, bo przecież każdy pragnie być kochany i potrzebny. A wy widzieliście już Toy Story 4? Który bohater najbardziej przypadł do gustu waszemu dziecku? [content:2_1346,2_1167,0_22364,0_22341:CMNews]  
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy