Good Time day spa
fot. materiały prasowe

Rewolucyjne zabiegi przywracające skórze jędrność - wypróbuj je i ty!

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a twoje ciało po zimowym sezonie nie jest w idealnie zadbane? Dzięki szybkiej i kompleksowej pielęgnacji zabiegami w Good Time day spa możesz je mieć lada chwila!
Good Time day spa
fot. materiały prasowe
Oto kilka zabiegów, z których możesz skorzystać w salonie Good Time day spa. Dzięki nim poczujesz się świeżo i pięknie na wiosnę, a po zimowym zaniedbaniu pielęgnacji ciała nie będzie ani śladu!

Popraw wygląd skóry!

Maximus to najbardziej kompleksowe, nieinwazyjne urządzenie przeznaczone do poprawy wyglądu skóry, modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Urządzenie Maximus działa na trzech poziomach: stymuluje jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie, by umożliwić potrójną akcję redukcji tkanki tłuszczowej oraz podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodujące uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyśpiesza naturalny metabolizm tłuszczu. Po zabiegach są wspaniałe efekty napięcia skóry, redukcja cellulitu i rozstępów oraz redukcja tkanki tłuszczowej w obwodzie i modelowanie sylwetki ciała. 
Redakcja poleca: Co pyli w maju 2021: co uczula w połowie maja? [WIDEO]
Rodzice alergików już teraz zastanawiają się, co pyli w maju. Lista roślin, które pylą w maju, jest dość długa: są wśród nich drzewa i trawy, w powietrzu unoszą się też zarodniki grzybów. Na początku maja pyli głównie brzoza i dąb, w połowie maja zaczynają pylić trawy. Niektóre rośliny pylą na żółto, inne na zielono. Jeśli twoje dziecko ma katar sienny, suchy kaszel i swędzące oczy, koniecznie sprawdź, co pyli w maju.

Pozbądź się zimowego tłuszczyku

VelaShape III  to pierwsza bezinwazyjna procedura, która niszczy komórki tłuszczowe, w oparciu o efekt termiczny. VelaShape III gwarantuje trwały efekt odchudzania oraz pełną kontrolę kształtu - nie wymaga rekonwalescencji. Jest to zupełnie nowe urządzenie z rodziny Vela, które zostało przygotowane w celu poprawy skuteczności walki z dobrze zlokalizowanymi nadmiarami tkanki tłuszczowej tzw. pakietami tłuszczowymi. W skuteczny i bezpieczny sposób aplikuje energię na poziomie 150 watt bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Zupełnie nowe rozwiązanie tworzenia impulsów oraz kształt końcówek zabiegowych pozwala realizować jednakowo skuteczne zabiegi niezależnie od indywidualnej charakterystyki tkanki tłuszczowej. Dzięki zabiegowi możliwe jest wyszczuplanie ud, łydek czy ramion, odchudzanie brzucha, boczków czy pośladków, likwidacja bawolego karku, bryczesów i nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicy kolan. Nasze doświadczenie plus doskonała technologia pozwalają osiągać bardzo dobre rezultaty już po 1 zabiegu.

Wymodeluj sylwetkę na wiosnę

Accent Prime to najnowszy i najnowocześniejszy na rynku medycznym system nieinwazyjnego modelowania sylwetki oraz ujędrniania skóry ciała i twarzy. Zabieg doskonale sprawdza się w modelowaniu trudnych okolic ciała: redukcja podwójnego podbródka, redukcja bryczesów, likwidacja wiotkości wewnętrznej strony ud, ramion, brzucha. Accent Prime to rewolucyjne połączenie technologii fal radiowych i ultradźwięków o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości, co pozwala na jeszcze bardziej skuteczne modelowanie sylwetki, redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej, ujędrniania, pozbycia cellulitu bez bólu i rekonwalescencji. 

Wyszczuplenie i ujędrnienie

Iconne Laser to rewolucja wśród zabiegów: jednocześnie wyszczupla, ujędrnia i likwiduje cellulit przez działanie 3 technologii w jednym czasie. Zabieg polecany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, pragnących bezboleśnie, szybko i nieinwazyjnie poprawić jakość skóry. Zabieg przeprowadzany jest w specjalnym, elastycznym kostiumie. Przy pomocy unikalnych głowic wykonywany jest kompleksowy program pielęgnacyjny, który składa się z 3 etapów: – drenaż (zabieg podstawowy), – fokus, czyli zabieg służący rozwiązaniu indywidualnego problemu, np. ujędrnienie skóry kolan, wyszczuplenie ud, czy modelowanie pośladków.  W celu dobrania indywidualnego planu terapeutycznego zapraszamy do salonu Good Time Das SPA, w którym nasi specjaliście dobiorą dla Państwa najlepsze zabiegi dla osiągnięcia sukcesu. 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy