GRY
 
 

Riwiera dla dwojga - film w kinie przyjaznym rodzicom, 3.07, Kraków

Zapraszamy na pokaz filmu Riwiera dla dwojga w Kinie pod Baranami już 3 lipca. Kino przyjazne dzieciom zaprasza rodziców z pociechami, warunki na sali są przystosowane do najmłodszych widzów.

materiały prasowe, kino, film
fot. materiały prasowe
Raz w tygodniu pokazujemy zapraszamy na atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Baranki w Pieluchach pomyślane są z myślą o rodzicach z dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

W tym tygodniu zapraszamy na ciepły i romantyczny film twórców Po prostu miłość. Richard Jones (Brosnan), rozwiedziony biznesmen w średnim wieku, z niecierpliwością czeka na pozbawioną trosk, zasłużoną emeryturę. Kiedy ostatni raz przychodzi do pracy, ku swemu przerażeniu odkrywa, że w wyniku oszustwa jego firma zbankrutowała, a pensje pracowników, z jego własną włącznie, zostały zdefraudowane. Wraz z byłą żoną Kate Richard (Thompson) wyrusza na poszukiwanie tajemniczego biznesmena, Vincenta Krugera, odpowiedzialnego za całą sytuację. Byli małżonkowie zostaną wplątani w niebezpieczną grę, która zaprowadzi ich w różne zakątki Europy, zmusi do rozwiązywania skomplikowanych zagadek, brania udziału w szalonych pościgach samochodowych oraz wcielenia się w rolę złodziei biżuterii.

Sprawdź inne wydarzenia kulturalne w twoim mieście
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj