GRY
 
 

Tak się spełnia marzenia chorego chłopca! I jak tu się nie wzruszyć?

Ta historia skradnie ci serce. Robert Downey Jr. znany jest głównie z bycia niegrzecznym facetem, ale to, co on i fundacja Make-A-Wish zrobili dla chorego dziewięciolatka to mistrzostwo świata!

fot. Facebook/Make-A-Wish Australia
Chory na mukowiscydozę Domenic Pace bawił się w parku, kiedy nagle usłyszał nad głową dźwięk policyjnego helikoptera. Zanim zdążył zorientować się, co się dzieje, on i jego rodzina byli już na jego pokładzie. W ten oto sposób dziewięciolatek został "porwany", by jako Iron Boy walczyć ze złem w specjalnie dla niego zainscenizowanych misjach zbawiania świata.Ten cudowny dzień był możliwy dzięki fundacji Make-A-Wish, spełniającej marzenia chorych dzieci. Domenic dostał w prezencie kostium superbohatera, podróżował helikopterem i motorówką,  ratował ludzi z opresji, a po zakończonej misji został mianowany honorowym Mścicielem przez samego Iron Mana, czyli Roberta Downeya JrNa facebookowym profilu fundacji możemy przeczytać, że chłopiec uwielbia przygody Iron Mana i od dawna marzył o tym, by być superbohaterem, a tego dnia nie tylko uratował miasto i pokonał złoczyńców, ale rzucił wyzwanie swojej chorobie. A jeśli mało wam wzruszeń, przygotujcie więcej chusteczek, bo nie możecie przegapić Jacka Sparrowa, czyli Johnny'ego Deppa, który spełnia marzenie innych chorych dzieci:

 
Redakcja poleca: Dziś największym zagrożeniem dla rozwoju dziecka jest zwykły smartfon [ROZMOWA Z EKSPERTEM]
- To obowiązkiem dorosłych jest dopilnować, by nasze dzieci korzystały z mediów w sposób bezpieczny i sprzyjający rozwojowi. - wyjaśnia psycholog, Aleksandra Piotrowska.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami