Robert Lewandowski oddzielony od rodziny. Kiedy piłkarz ponownie zobaczy córki?
fot. Instagram Anny Lewandowskiej

Robert Lewandowski ma kwarantannę, oddzielono go od rodziny. Kiedy ponownie zobaczy córki?

Robert Lewandowski niedawno po raz drugi został tatą. Swojego szczęścia nie ukrywał i na bieżąco publikował urocze kadry z powiększoną rodziną. Szczęście piłkarza nie trwało jednak długo. Sportowiec musiał na jakiś czas opuścić żonę z dziećmi i poddać się kwarantannie.
Katarzyna Gałązkiewicz
Robert Lewandowski oddzielony od rodziny. Kiedy piłkarz ponownie zobaczy córki?
fot. Instagram Anny Lewandowskiej
Robert Lewandowski od kilku dni jest szczęśliwym tatą dwóch córek. 6 maja na świat przyszła jego druga córka, której rodzice dali na imię Laura. Piłkarz zrezygnował z treningów, żeby jak najszybciej znaleźć się przy rodzinie, jednak jego szczęście nie trwało długo. Jak informują liczne portale sportowe, popularny „Lewy” od piątku jest na kwarantannie.

Robert Lewandowski oddzielony od rodziny

Kwarantanna Lewandowskiego wynika ze wznowienia niemieckiej Bundesligi, która ponawia rozgrywki 16 maja. Aby mecze przebiegały bezpiecznie, piłkarze muszą poddać się obowiązkowej kwarantannie w hotelach. Pierwsze treningi Bayernu Monachium, którego barwy reprezentuje Polak, miały miejsce już w piątek. Zespół Lewego zmierzy się za tydzień z Unionem Berlin. Do tego czasu piłkarz nie będzie mógł spotkać się z rodziną. Separacja z żoną i córkami to z pewnością bardzo trudny czas, zwłaszcza tuż po przyjściu na świat drugiego dziecka. Tęsknota za żoną i córkami nie potrwa na szczęście długo.
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Nie ma wyjątków

Jak poinformował Hasan Salihamidżic, dyrektor sportowy Bayernu Monachium tygodniowa kwarantanna jest obowiązkowa dla wszystkich piłkarzy i nie ma mowy o wyjątkach:
„Nie chcę nawet myśleć o tym, że ktoś mógłby złamać reguły. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że gra toczy się o kilkaset milionów euro i nie można dopuścić, by jakieś nieodpowiedzialne akcje mogły to wszystko zepsuć” – stanowczo skomentował Bośniak.

W świecie sportu panują surowe zasady i nawet narodziny dziecka nie są powodem do jakichkolwiek wyjątków. Pocieszający jest fakt, że kwarantanna potrwa zaledwie tydzień, więc rodzina już niedługo będzie w komplecie!

Źródło: sportowefakty.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy