Robert Lewandowski z Klarą
fot. Instagram/_rl9

Robert Lewandowski opublikował rozczulające zdjęcia z Klarą!

Nie da się ukryć, że to prawdziwa miłość. Nie tylko podpis o tym świadczy...
Milena Oszczepalińska
Robert Lewandowski z Klarą
fot. Instagram/_rl9
Ach, ci wspaniali Lewandowscy! Niedawno Ania rozpisywała się nad tym, że od zawsze chciała być mamą i że jej marzenie w końcu się spełniło, a teraz Robert do tego wiadomość, że Klara to jego prawdziwa miłość. Rodzicielska sielanka trwa. A my wcale nie zazdrościmy, tylko kibicujemy, bo rodzina ważna rzecz.

Zgłoś się i testuj: zdobądź 1 z 1000 opakowań mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2.

Robert Lewandowski zakochany w córce

Wielu mężczyzn otwarcie przyznaje, że ich marzeniem jest posiadanie syna, a z córką nie bardzo wiedzą, jak się obchodzić, jak się bawić. Ale nie Robert. Piłkarz kiedy ma chwilę dla córki, cały promienieje. Wrzucił niedawno do sieci przesłodkie zdjęcia, na których widać, jak bawi się z kilkumiesięczną Klarą. Oboje leżą na brzuchach na podłodze, a piłkarz jest cały szczęśliwy. Napisy na zdjęciach mówiące o miłości wydają się zbędne, widać gołym okiem, że Robert stracił głowę dla tej małej. Zobaczcie sami:

Czy to nie jest przeurocze? Na takie obrazki kochającego taty i radosnego dziecka aż chce się patrzeć! Mała Klara ma prawdziwe szczęście, że wychowuje się w rodzinie, w której bliskie relacje są tak ważne.  
Redakcja poleca: Jak się bawić z niemowlakiem - film
Jakie zabawki będą odpowiednie dla niemowlaka i czego nie można robić, opiekując się dzieckiem?

Robert Lewandowski „ze swoją miłością” na spacerze

Tuż po tym, jak piłkarz pochwalił się wspólną zabawą z córeczką, pokazał też zdjęcie ze spaceru. Tym razem zamiast w wózku, mała Klara spacerowała wtulona w tatę w nosidełku. Chyba wszystkie dzieci to kochają! Fani oczywiście nie kryli zachwytu, a jeden z nich napisał bardzo miły komentarz, że Robert jest tak samo dobrym tatą, jak piłkarzem. Faktycznie, zdjęcia to potwierdzają.

Wasze dzieci też mają takich oddanych tatusiów?
 

With my Love 👨‍👧😍# RAL #LewandowscyTeam

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)


Zobacz też: Maciej Zakościelny: "Nigdy w życiu nie przypuszczałem, że ojcostwo będzie aż tak mocnym doznaniem"

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy