Robert Lewandowski w nowej fryzurze
fot. Instagram/_rl9

Robert Lewandowski wspomina narodziny Klary: "Popłakałem się"

Piłkarz towarzyszył żonie przez cały poród. Czy przeciął też pępowinę?
Milena Oszczepalińska
Robert Lewandowski w nowej fryzurze
fot. Instagram/_rl9
Ania, Robert i Klara Lewandowscy to obecnie najgorętsza polska rodzina. Każdy chce wiedzieć, co u nich słychać, jak radzą sobie z opieką młodzi rodzice i jak rośnie ich mała córeczka. Ania i Robert zgadzają się zatem co jakiś czas uchylić rąbka tajemnicy i zdradzają jakieś szczegóły z ich życia w wywiadach, chętnie też publikują prywatne zdjęcia w sieci. Ania przyznała ostatnio w programie „Pytanie na śniadanie”, że Klara zmieniła w jej życiu absolutnie wszystko. A co się zmieniło w życiu Roberta, kiedy został tatą? Przeczytajcie!

Jak Robert Lewandowski zareagował, gdy po raz pierwszy zobaczył córkę?

Piłkarz w rozmowie z magazynem „Plus minus” zdradził, że gdy Ania rodziła, on czuwał przy niej cały czas. A kiedy zobaczył maleńką Klarę po raz pierwszy, łzy same napłynęły mu do oczu ze szczęścia. Robert nie wstydzi się przyznać, że bardzo wzruszył go moment narodzin córki. Zwierzył się: „Popłakałem się przy narodzinach córki normalnie”. Dodał też: „Jak odcinałem pępowinę, to już było w porządku, ale wcześniej słabo widziałem przez łzy”. Mimo tego ogromnego wzruszenia piłkarz dopełnił ojcowskiego obowiązku i skoro już był przy porodzie, zebrał się w sobie, by samemu przeciąć pępowinę.

Każdy ojciec, który doświadczył podobnego uczucia, z pewnością doskonale rozumie Roberta. Cieszymy się, że piłkarz tak otwarcie przyznaje się do emocji, które towarzyszyły mu podczas porodu. To przecież jeden z ważniejszych i piękniejszych momentów w życiu, a więc łzy, również męskie, są tu jak najbardziej na miejscu.
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Czy Klara zmieniła coś w życiu Roberta?

Ania, podobnie jak większość matek, bez zastanowienia przyznała, że Klara zmieniła jej cały dotychczasowy świat. Mężczyźni jednak nie zawsze widzą podobną zmianę. Jak dawniej pracują, niewiele zmienia się ich tryb życia, kiedy pojawia się dziecko. Robert jednak widzi, że odkąd jest Klara, dużo się zmieniło, przede wszystkim w jego spojrzeniu na świat. Wyznał w wywiadzie: „Kiedy rodzi się dziecko, pojawia się ktoś, kto może cię zmienić, chociaż sam tego nie będziesz wiedział. Ja już to zauważyłem. Ostatnio dostałem pytanie, co we mnie zmieniła Klara. Otworzyła mnie na świat, na rzeczy, których wcześniej nie widziałem”.
 

Proud Daddy of Klara. Wonderful feeling ❤️ @annalewandowskahpba ❤️ #rl9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)


Choć córka wprowadziła spore zmiany w życie Lewandowskich, Robert świetnie się odnajduje w nowej sytuacji. Widać lubi zmiany. Ostatnio na przykład wywołał spore zamieszanie nową fryzurą. A wy co o niej sądzicie? Jak wam się podoba nowy wygląd najsłynniejszego polskiego taty?
 

Sometimes you need to change something 🙅🏻‍♂🔥

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)


Zobacz też: "Macierzyństwo jest dla mnie najważniejszym uczuciem". Edyta Górniak o drugiej ciąży

Źródło: chillizet.pl
Oceń artykuł

Ocena 3 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy