Promocja Lidl i Biedronka
fot. AdobeStockpromoc

Robisz zakupy w Biedronce lub Lidlu? Teraz kupisz pieluszki i kaszki na zapas w dobrych cenach

W czasie pandemii powinnaś unikać częstego biegania do sklepu po brakujące pieluszki. Dlatego warto je kupić na zapas.
Dominika Bielas
Promocja Lidl i Biedronka
fot. AdobeStockpromoc
Teraz zakupy trzeba robić rozsądnie. Dla bezpieczeństwa swojego i własnej rodziny najlepiej kupować online, a jeśli to niemożliwe – wybierać się do sklepu rzadziej, ale po większe i dobrze przemyślane zakupy. Jeśli zakupy spożywcze robisz zazwyczaj w Biedronce lub Lidlu, teraz także możesz zrobić zapasy dla twojego maluszka.

Pieluszki w ekstracenach

Możesz kupić np. duży zestaw pieluszek dla swojego dziecka. Teraz w Biedronce obowiązuje promocja „Kup 2 i zapłać mniej” na pieluszki Dada Extra Care różne rozmiary. Drugą paczkę pieluszek kupisz nawet do 40 proc. taniej.
Promocja na pieluszki
Na tańsze pieluszki możesz liczyć także w Lidlu. Teraz trwa promocja -25 proc. na pieluszki Lupilu Premium Comfort.
Promocja na pieluszki
Jeśli nie chcesz wychodzić z domu, pamiętaj, że bezpieczne zakupy zrobisz w sieci.
Redakcja poleca: Szybkie i bezpieczne zakupy świąteczne? Oto 5 wskazówek, jak je zrobić!
Przygotowania do świąt wymagają planu i dobrej organizacji. Czeka sprzątanie i dekorowanie domu, wymyślanie bożonarodzeniowego menu, wybór prezentów i... to wszystko z maluchem w domu. Zastanawiasz się, jak zrobić sprawnie chociaż zakupy? Podpowiadamy!

Kaszki i mleko taniej

Przy okazji robienia zakupów warto także zrobić zapas jedzenia dla niemowlaka. W popularnych dyskontach dostaniesz słoiczki, kaszki i mleka dla dziecka. Kaszki Nestle w różnych smakach kupisz teraz w Biedronce w bardzo atrakcyjnej promocji „2+1 gratis". Oznacza to, że duże opakowania owocowych kaszek kupisz nawet 34 proc. taniej.
Promocja na kaszkę
W Biedronce także kupując dwa opakowania mleka modyfikowanego Nestle Nan w promocji „Kup 2 zapłać mniej", możesz liczyć na spory rabat.
Promocja na mleko

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy