Rodzice nie wiedzą, który z bliźniaków jest starszy
fot. Facebook/Cape Cod Healthcare

Rodzice nie wiedzą, które z bliźniąt jest starsze... Jak to możliwe?!

Bliźniak, który rodzi się jako pierwszy, jest starszy – w większości przypadków. Historia tych dwóch chłopców pokazuje, że nie jest to takie oczywiste!
Hanna Szczesiak
Rodzice nie wiedzą, który z bliźniaków jest starszy
fot. Facebook/Cape Cod Healthcare
Wielu rodziców zastanawiało się, jak zmiana czasu z letniego na zimowy wpłynie na ich dzieci i co zrobić, żeby cofnięcie wskazówki zegarka o godzinę nie zaburzyło snu dziecka. Emily i Seth, świeżo upieczeni rodzice bliźniaków, mieli nieco inny problem: zastanawiali się, który z nowo narodzonych chłopców jest starszy.

Samuel urodził się 6 listopada (w Stanach Zjednoczonych czas zmienia się w pierwszą niedzielę listopada) o 1.39 w nocy. Jego brat, Ronan, urodził się 31 minut później, czyli o 2.10... Przez zmianę czasu (z 2 na 1) oficjalna godzina urodzenia Ronana to 1.10. Chociaż urodził się jako drugi, według dokumentów jest starszy od brata! Nic dziwnego, że rodzice chłopców zastanwiają się, który z maluchów jest tak naprawdę starszy. Pielęgniarka ze szpitala Cape Cod Hospital przyznała, że to pierwszy taki przypadek w jej 40-letniej karierze.

Historia narodzin Samuela i Ronana z pewnością będzie tematem numer 1 rodzinnych przyjęć i świątecznych spotkań. Ciekawe, czy dla chłopców również będzie tak niezwykła i zadziwiająca, jak dla ich rodziców!
 

O której godzinie przyszły na świat wasze dzieci? Piszcie w komentarzach! :)

Czytaj także: Taka ciąża zdarza się raz na milion!
Redakcja poleca: SENNIK: ciąża. Co oznacza sen o ciąży?
Sennik: ciąża najczęściej pojawia się w snach przyszłych mam, ale nie jest to regułą. Jeśli zastanawiasz się, jak rozumieć sny o ciąży, co symbolizuje ciąża w marzeniach sennych i czym różni się znaczenie snu o ciąży własnej i czyjejś, sprawdź, jak interpretuje to sennik.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy